Remove this ad

#41 [url]

Jul 12 12 9:12 AM

Re: It's my life

upravo to

prije uporabe jezika-uključi mozak

Quote    Reply   
Remove this ad

#42 [url]

Jul 24 12 7:46 AM

Srdacan pozdrav mojim dragim prijateljima, mislim da bi svako od nas mogao napisati po jedan roman o svom zivotu. Ja uvek prvo kada pocnem da razmisljam o zivotu, pomislim na cudo da sam se uopste rodila, a onda razmisljam o svomu putovanju kroz zivot, eto sada razmisljam i o svima nama koji smo se nasli na ovom forumu, i ne znam da li je to slucajno. Mislim da svako od nas razmislja da li je nesto u zivotu uradio krivo ili pravo, da li je na pravom putu ili ne. Mislim da postoji jedan jedini put, ali da mi samo na tom putu donosimo dobre ili lose odluke. Ja sam za svoju djecu birala najbolji put da ih postedim losih vremena da imaju bolji zivot, postali su dosta uspesni, zive lijepo, ali su jako daleko od mene. Nadamo se da cemo biti skupa uskoro (to da budemo skupa samo da napomenem kosta ce me jako puno- malo bogatstvo, ako uspjemo da nakupimo to blago), ali ja te godine razdvojenosti nikada necu moci da nadoknadim, i mislim da je to uticalo da nestane one velike vezanosti i bliskosti. Mozda je to i normalan proces kada djeca odrastu, ali ja to nisam mogla sagledati jer smo bili razdvojeni. Bili smo razdvojeni ali su oni iako sami i veoma mladi postali dobri i posteni ljudi iako zive u gradu gde ima svega i svacega. Eto ja sada kada razmisljam o svemu ovome ne znam da li je moja odluka bila ispravna ili ne, na neki nacin jeste, ali u nekim trenucima mislim da sam skroz promasila sto se ove odluke tice.

Quote    Reply   

#43 [url]

Jul 24 12 10:15 PM

Predraga Skulirana,
Nisam odavno cula ovako lijepe rijeci ohrabrivanja nego od tebe. Puno ti hvala na ovim toplim rijecima, a trebalo mi je tako nesto. Ne mogu ti reci koliko sam puta prevrtala po svojoj glavi i koliko neprospavanih noci preplakala razmisljajuci da li sam dobro uradila. A tek ta neizvesnost kada cu ih videti, gde su i sta rade i da li ce biti tih prokletih novaca za vizu, a da ne pricam o nasem radu od jutra do sutra kada su trebali novci za skolovanje i stanovanje. I jos uvek se pitam da li je to bila greska. Ali hvala ti beskrajno puno, hvala ti na poljupcima i ja tebe

Quote    Reply   
Remove this ad

#44 [url]

Aug 23 12 11:46 AM

Mai Tai wrote:
Odlicna ideja..samo koliko nas ima spremni da podjelimo nase vazne stvari u zivotu i privatnost sa osobama koje nepoznajemo,naprimjer ja rado gledam seriju Velicanstveno Stoljece ali nemam bas toliko sta o njoj razgovarat
osim da je Hurrem pretjerala u svemu ama bas u svemu ali oped ima i onih koji je gotive
onih koji u njoj pronalaze sebe jer dosta zlih ljudi je danas na ovom svijetu na nasu zalost.

Nisam sigurna da želim iznijeti sve o sebi, baš kao ni ti.Forum je zgodno mjesto gdje neobavezno (nastojeći ne vrijeđati) možemo klafrati od nemila do nedraga.Što se tiče Veličanstvenog stoljeća, mogu reći da sam odgledala 2o epizoda. serija je koliko vidim,produkcijski jaka, filmska ekipa isto, a Hurem-eh, ta Hurem. U povijesti uvijek postoje neke Hurem,neke katarine Velike, Neke Hatšepsu, neke Marije Terezije, neke žene koje imaju jaku duhovnu snagu, bezobrazno su inteligentne i čitaju psihu muškadina samo tako.Ona je žena koja je učinila ono "sve ili ništa", ostala-propala i drsko se uvukla sultanu u krevet.a što i ne bi. jer kroz krevet-dolazi moć..he,he I tako bih ja mogla do sutra. a sutra je daleko!

Quote    Reply   

#45 [url]

Feb 14 13 4:48 PM

Dosla sam ja odavno,ali nisam bas nista piskarala,a imala bi ohoho toga reci.Citam vasa pisanija i bogami suzice mi idu,tako ste otvoreni i nekako sam se nasla tu.Pisacu ja o mnogo cemu,naravno ako mi dozvolite,a najvise o zivotu i Turskoj kuhinji.
Nisam ni mazena ni pazena,sama krparila put sebi i svojoj deci i uspela u tome,bez icije pomoci sem podrske svojih roditelja.Volim kuhinju,imam svoj forumcic,blogic gde otvaram svoju dusu,a Vama cu poklanjati cokoladne i ostale Turske grickalice

SRECAN VAM DAN ZALJUBLJENIH

UVEK SVOJA

Quote    Reply   

#46 [url]

May 18 13 7:06 PM

Dragi moji,

Ovde vec odavno nema nikoga, a htela bih s nekim popiti . Kad si daleko od svoje kuce nams s kim ni popiti. Nadam se da ce neko navratiti pa mozemo da se druzimo.

Quote    Reply   
Remove this ad
Add Reply

Quick Reply

bbcode help