Remove this ad

#21 [url]

Feb 8 12 2:47 PM

Re: Kad lišće pada - Yaprak dökümü

hahaha, iskrena ljubav ne poznaje....novac pokrece svijet i ja razumijem sve one koji ga vole, ali ne razumijem niti cu ikada shvatiti kako se neko moze prodati za novac.... da je Ali Riza imao novac nikada mu se nebi desile ove stvari koje jesu, mada i oni koji ga imaju nisu bez problema.... ja sam se uvijek bolje osjecala kada ga nemam, covjek je spokojniji, srdacniji, obraca paznju na sitnice...

" Odlazeći, čuvaš slobodu! Ostajući, čovjek trpi ili napada!
Ja se krećem u krug. Odlazim i vraćam se. Slobodan i vezan. I mislim. I čeznem.
I volim. "
Meša Selimović

Quote    Reply   
Remove this ad

#23 [url]

Feb 13 12 1:58 PM

Evo malo kolaza

Tolga Karael

Bennu Yildirmlar

hahaha, ovaj mi je najbolji

I volim. "
Meša Selimović

Quote    Reply   

#24 [url]

Feb 20 12 12:02 PM

Blizi nam se kraj najrealnije turske serije. Da li neko ima pouzdane informacije o zavrsetku, sta ce biti sa clanovima porodice Tekin i ono sto me najvise zanima je sta ce biti sa Ali-Rizinom porodicnom kucom, ko ce na kraju imati vlasnicki papir???

I volim. "
Meša Selimović

Quote    Reply   

#25 [url]

Feb 20 12 10:06 PM

Fahriye Evcen (Nedžla) se na Dan zaljubljenih udala za svoju veliku ljubav!

Na dan Valentinova glumica Fahriye Evcen, koja je u seriji utjelovila Nedžlu,
udala se za svoju veliku ljubav Özcana Deniza.
Nakon četiri godine veze ovaj je ljubavni par odlučio vezu okruniti brakom,
a činilo im se prikladno da za ovaj važan događaj odaberu upravo Dan zaljubljenih.

Najduže putovanje na koje u životu možete krenuti je ono od vaše glave do vašega srca.
(Gary Zukav)

Quote    Reply   

#26 [url]

Feb 22 12 6:34 PM

Noć kad lišće pada

Glumci najpopularnije strane serije u Srbiji “Kad lišće pada” stižu na Prvu srpsku televiziju! Članovi televizijske porodice Tekin, koji su osvojili domaću publiku, biće ekskluzivni gosti Prve u nedelju 26. februara, kada će sa publikom u studiju pogledati završnicu ove TV sage, a nakon toga u okviru specijalne emisije “Noć kad lišće pada” govoriće o uspehu serije, svojim ulogama, šta trenutno rade, da li su se sprijateljili tokom snimanja “Lišća”, da li ih je iznenadila popularnost u Srbiji…

U razgovoru sa Danijelom Jankov turske zvezde će otkriti i anegdote iz vremena kad su radili zajedno, koliko je svako od njih sličan liku iz serije i da li će uskoro imati poslovne angažmane u Srbiji.

Izvor: http://www.prva.rs/sr/program/emisija/s ... +pada.html

- Glumačka ekipa koja čini okosnicu izuzetno popularnog serijala boraviće u Beogradu preko vikenda. U srpsku prestonicu sigurno stižu Ali Riza i njegova supruga iz serije Hajrije, njihova bivša snaha Ferhunde i njihove kćerke Fikret, Lejla i Nedžle. Budući da je turska TV novela postigla nevjerovatan uspjeh u Srbiji i da je interesovanje za posjetu glumaca ogromno, samo najsrećniji fanovi moći će i uživo da ih vide

- Prva priprema veliko iznenađenje za brojnu publiku koja je pomno pratila seriju „Kad lišće pada“. Na ovaj način želimo da se odužimo publici i zahvalimo joj na povjerenju. Pripremamo pravi spektakl u našem studiju za nedjelju 26. februar. Tada će gledaoci moći da vide svoje omiljene junake iz ove megapopularne serije u direktnom prenosu! U specijalnoj emisiji saznaćemo sve o ovim popularnim glumcima i od njih direktno čuti kako reaguju na popularnost serije u Srbiji - saopšteno je iz TV Prva.

Izvor: http://www.ekskluziva.ba/vijest-3489

I volim. "
Meša Selimović

Quote    Reply   

Markonoc

#27 [url]

Feb 26 12 8:45 PM

Tekinovi u Beogradu

Ekskluzivno Guler Okten (Dževrije)
Šta Vas je inspirisalo da prihvatite ulogu Dževrije?
- Inspirisala su me moji roditelji, moja svekrva i jedna moja rođaka. Kada se uzme po neka karakteristika od svih njih, dobije se Dževrije. Ta rođaka koju pominjem je bila jako prevrtljiva i volela je da laže. Svi smo znali da ne govori istinu, ali smo se pravili da joj verujemo. Majka je bila mrzovoljna, svekrva veoma lenja, a moj otac nasilan. Svi oni zajedno čine Dževrije.
Da li ima mnogo Dževrija oko nas?
- Danas ne, ali pre tridesetak i više godina bilo ih je mnogo više.
Zanimljivo je da Vaša TV snaja, odnosno koleginica Benu Jildirimlar kaže da ste se upravo vas dve najbolje slagale na snimanju. Sećate li se neke anegdote?
- Izvinjavam se, ali ne mogu da se setim, ja sam stara žena (smeh)! Ali istina je, mnogo smo se smejale i na snimanju smo bile najbolje prijateljice.
Ekskluzivno za sajt prva.rs Benu Jildirimlar (Fikret)
Vaša kćerka Ada ima 12 godina. Da li ste strogi ili popustljivi kao majka?
- Ne mogu da kažem da sam stroga, ali nešto između svakako jesam (smeh).
Sa suprugom ste u braku već 16 godina. Šta je tajna Vašeg uspeha?
- Međusobno razumevanje i neugrožavanje slobode onog drugog.
Da li Vam je lakše zbog činjenice da ste oboje glumci?
- Mislim da jeste lakše. Oboje vredno radimo i sa te strane se odlično razumemo.

Ekskluzivno Hasan Kučukčetin (Šefket)
Da li ti je bilo teško da uđeš u ulogu Šefketa nakon što si u seriji zamenio svog kolegu Kenera?
- Naravno da je bilo jako teško, jer je Kener dve i po godine pre mene uspešno igrao tu ulogu. Bilo je teško i meni i publici koja je trebalo da me prihvati i da se navikne na promenu.
Iz tvog ugla, koja je Šefketova najveća mana?
- To što nije uspešan. Šta god da pokuša da uradi, ne polazi mu za rukom.
Da li se ti mnogo razlikuješ od njega?
- Naravno, prvenstveno zbog toga što ja istrajavam u svemu što radim.

Ekskluzivno Gokče Bahadir (Lejla)
Da li postoje neke sličnosti između tebe i Lejle?
- Ne postoje (smeh). Karaterno smo potpuno drugačije. Za početak, ja sam jedinica, a Lejla je odrasla u porodici sa petoro dece. Ja sam rođena u Istanbulu, ali tamo nisam živela. Naravno, i moji i Lejlini roditelji su potpuno drugačiji, što je uticalo da nam se i karakteri mnogo razlikuju. Lejla je uz to i mnogo osetljiva, a ja nisam toliko.
Ona je zbog ljubavi pravila gluposti, a ti?
- To rade svi, pa i ja. Žene prave razne gluposti kada im u život uđe ljubav.
Da li postoji neka scena sa snimanja koju ćeš pamtiti ceo život?
- Moj lik je bio jako zanimljiv i sećam se raznih momenata, ali nikada neću zaboraviti scenu kada sam u venčanici silazila niz stepenice i izlazila iz porodične kuće.

Ekskluzivno Tolga Karel (Oguz)
Uskoro postaješ otac. Da li ćeš i sam primeniti Ali Rizin model očinstva?
- Naravno da hoću.
Kada je termin da se supruga Gunaj porodi?
- U maju. Bioće to jedna letnja beba.
Očekujete dečaka ili devojčicu?
- Dečak.
Da li ste već smislili ime za bebu?
- Ne mogu da vam otkrijem, biće to iznenađenje!

Ekskluzivno Fahrije Evčen (Nedžla)
Koliko ti se život promenio od kada si snimila ovu seriju?
- Mislim da se mnogo šta promenilo. Imala sam samo 19 godina kada je snimanje počelo, a 24 kada se završilo. Zato je ova serija umnogome obeležila moj život kako profesionalno, tako i privatno.
Da li je u tvom slučaju popularnost prednost ili mana?
- I jedno i drugo, ali se trudim da iskoristim i prednosti i mane. Sve zavisi od toga kako posmatraš popularnost i kakav život odlučiš da živiš. Ja želim da pridobijem naklonost ljudi, kako u Turskoj, tako i u drugim zemljama.
Kako provodiš slobodno vreme?
- Puno vremena provodim sa svojom porodicom i prijetaljima, ali i na Univerzitetu gde studiram istoriju. To mi je jako važno. Da s jedne strane kao glumica budem popularna, ali i da nastavim da se školujem i učim. Često odlazim u bioskop, pozorištei u šoping, a tri do četiri puta nedeljno se bavim sportom.
A noćni život?
- Ne toliko (smeh).

Quote    Reply   

#28 [url]

Mar 3 12 3:15 PM

Zavrsila se jos jedna serija, koju je od samog pocetka emitovanja pratila armija obozavatelja koji su do poslednje epizode iscekivali rasplet i potajno se nadali da ce lisce koje je opalo ponovo da zeleni. Na zalost glava porodice Ali Riza, ne docekavsi da prigrli svog sina Sevketa koji je konacno izasao iz zatvora, umire u basti svoje porodicne kuce okruzen ruzama koje je on posadio i godinama njegovao.....Hajrije se vraca u Trazbon sa sinom Sevketom, kcerkama Lejlom i Ajse i svojom malom unukom Ahu.... Nedzla i Fikret ostaju u Istanbulu....

Jedine osobe koje su kroz cijelu seriju stajale cvrsto na zemlji sa svojim stavovima i nacinom zivota Nejir i Sedef su i na kraju ostale dosljedne sebi.... Ferhunde je dobila sto je i zaskuzila SAMOCU od koje je cijeli zivot i bjezala.... i tako to obicno i bude u zivotu, ono od cega bjezimo to nas kad tad i stigne...

I volim. "
Meša Selimović

Quote    Reply   
Remove this ad

#29 [url]

Mar 4 12 6:26 PM

Gostovanje članova glumačke ekipe serije '' Kad lišće pada '' na TV Prva u Beogradu. Uživajte!

Noćas lišće pada I dio

[youtube]TtLuIJc2dcU[/youtube]

Poslednja epizoda + Noćas lišće pada II dio

[youtube]4mdi-E2owMg[/youtube]

Noćas lišće pada III dio

[youtube]w6POl5jXky0[/youtube]

I volim. "
Meša Selimović

Quote    Reply   

#30 [url]

Apr 11 12 12:48 AM

alenzukan wrote:
Ask tutulmasi (2008).avi (720x480) 922Mb
Lagana komedija sa Fahriye Evcen (Neđlom iz Kad lišće pada) u glavnoj ulozi.

http://www.multiupload.com/DFTL3ART06

Moj prevod sa engleskog, stoga sve primjedbe na moj račun!

Zahvaljujem originalnom uploader-u videa.

Izvinjavam se a jel' moze novi link ili re-upload?
Hvala unaprijed!

Lijep pozdrav!

Quote    Reply   

#31 [url]

Apr 23 12 12:35 PM

Re: Tekinovi u Beogradu

Da se podsjetimo muzike i price nesretne porodice Tekin, da se podsjetimo pravih vrijednosti u zivotu i koliko moramo paziti na rijeci koje upucujemo ljudima do kojih nam je stalo, jer kad ih jednom izgovorimo povratka nema, ostaje trajni oziljak koji nista ne moze izbrisati.

http://www.youtube.com/watch?v=UBEhWqlZTPI&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=FMLwuq9S ... re=related

http://www.youtube.com/watch?v=eKc_rYm4 ... re=related

I volim. "
Meša Selimović

Quote    Reply   

#32 [url]

May 15 12 8:43 PM

Gökçe Bahadir, Lejla iz serije "Kad lišće pada", nije dugo uživala u braku sa svojim suprugom, također glumcem Alijem Sunalom (sinom Kemala Sunala, velikog komičara i začetnika tog žanra u turskom pozorištu). Par se, naime, razveo početkom marta i to samo osam mjeseci nakon vjenčanja.

Oboje su na Twitteru zahvalili fanovima za podršku, a medijima su rekli tek toliko da razlog za razvod nije treća osoba, da više ne mogu živjeti skupa i da se žele razići kao prijatelji.
Po izlasku iz sudnice, gdje su se zadržali veoma kratko, dočekali su ih novinari. Željeli su, prije svega, znati je li Gökçe trudna, kako se priča. Glumica je to negirala i otišla u nepoznatom pravcu s majkom.
Par se vjenčao 22. jula, u Bodrumu, nakon tri godine zabavljanja. Svadbeno veselje je trajalo dva dana i dvije noći. Gökçe je iznenadila prisutne kada se pojavila u modernoj venčanici iznad koljena, s kratkim velom i buketom raznobojnog cvijeća. Ali je nosio razvezanu kravatu i nije imao sako, a na bijeloj košulji je imao nacrtano malo crveno srce.
Dan nakon vjenčanja mladenci, njihove porodice i nekoliko bliskih prijatelja, među kojima i kolegica iz serije Fahriye Evçen, koja tumači ulogu Nedžle, Lejline sestre, uputili su se na večeru na grčki otok Leros.
Gökçe i Ali su nakon vjenčanja isticali da su neizmjerno sretni što imaju jedno drugo, te da će skupa ostati do kraja života. Ipak, nisu uspjeli u tome, a šta je to pošlo po zlu i uništilo njihovu ljubav pokazat će - vrijeme.

Snimak sa vjencanja

http://www.youtube.com/watch?v=oziPz34WZRs&feature=related

A evo i fotkica

http://www.youtube.com/watch?v=i7KJMMJho24

I volim. "
Meša Selimović

Quote    Reply   

#33 [url]

Jun 18 12 9:23 PM

[youtube]35IZ3M8qs04[/youtube]

[youtube]EaTdfqP9QmM[/youtube]

I volim. "
Meša Selimović

Quote    Reply   

#34 [url]

Nov 8 12 2:30 AM

Da li mi neko moze pomoci da nadjem linkove koje rade za skidanje ove serije?Na youtube ih neko skida tako da se ne moze kompletirati.
Hvala unaprijed!

Quote    Reply   

#35 [url]

Nov 20 12 2:11 PM

Ja znam jedino za ovo:

http://jazz-ba.com/?p=torrents&pid=10&a ... s&tid=5727

Registruj se na jazz.ba, skines torrent i pomocu njega skines epizode, a prije toga moras imati inastaliran torrent. Ako ti ovo zvuci prekomplikovano, rado cu ti detalje objasniti, samo se javi na pp.

A evo sada sam pronasla na prvoj stranici ove teme sljedeci post:

alenzukan wrote:
Kad lišće pada

Folder sa serijom:

[code]http://www.filesonic.com/folder/7ee00cd9e55b57c77[/code]

ZZahvaljujem originalnom uploaderu.

I volim. "
Meša Selimović

Quote    Reply   
Remove this ad
Add Reply

Quick Reply

bbcode help