Remove this ad

#21 [url]

Mar 19 12 1:34 PM

Re: Suskunlar / Tihi momci (2012)

drage moje , naše drage vrijedice sa FB grupe to marljov rade prevode (sve iz ljubave bez love) i završen je prijevod i poslan je dečku koji lijepi prijevod i postavlja seriju na DM.

evo da se malo i ja osvrnem na serija,
mi smo već na forum.hr i na FB grupi ispisale stranice i stranice i meni je priča baš tužna.
Mislila sma da iza Fatme neću ni zakim više plakat ali me priča u SUS oduševila i svaki put bi mogla plakati za njima...
Murat Yıldırım-Ecevit , je maerstralan u ovoj ulozi...baš se unio u lik
Aslı Enver - Ahu , meni je prekrasna tako drag ai mila i baš je fizičkim karakterom pogođen lik..
Güven Murat Akpınar - İbrahim , nejg ami je baš žao on mi je ostao djete i tjelu čovjeka..
Sarp Akkaya -Bilal on mi je malo ostao nedorečen , tužan mi je , žao mi ga ali ja se njega bojim , nekako se bojim njegovih postupaka i čak razočarenja i izdaje..ja se bojim da će Ahu bit probelm razmirici braće Bilal iEcevit..

Berk Hakman - Gurur , inspektor mi je baš onak napet bez obzira na ulogu..

"Ja se ne slažem niti s jednom riječi koju si izgovorio, ali ću do smrti braniti tvoje pravo da ih izgovoriš."
Voltaire

Quote    Reply   
Remove this ad

#22 [url]

Mar 19 12 2:47 PM

Dosla sa posla i ugodno se iznenadila
MarkonocZG tesekrüderrrrrrrrrrrrrrrr............

teuta

Slazem se u potpinosti sa tvojom procjenom a i stim sto se Fatme tice !!!
Murat je i onako moj naj naj glumac a uloga mu odlicno pristaje....
Serija je radjena po filmu Sleepers nadam se da ce biti dobra kao i taj film a trebala bi!!!

Bilal je i po meni kolko se moze u seriji zakljuciti malo onako nasilan nagal al obicno taki imaju mekano srce

pa vidit cemo sta ce biti sto se Ahu tice ona ce svakako imati svoj udio izmedju brace
turci su na sve mislili pa tako i na to....apsolutno sam sigurna da ce se serija i odvijati prema tome osveta a i bitka za preljepu Ahu

Quote    Reply   

#23 [url]

Mar 19 12 7:59 PM

društvo , da se i ja javim.serija mi je super a još ju bolje razumijem nakon što sam odgledala američki film po kome se snima.mene muči jedna druga stvar a to je da nemogu niti sa jednim programog skinuti seriju sa interneta.da nije možda zbog kakave krađe "zaključano".

Quote    Reply   

Markonoc

#24 [url]

Mar 19 12 8:33 PM

bezideje1 wrote:
.mene muči jedna druga stvar a to je da nemogu niti sa jednim programog skinuti seriju sa interneta.da nije možda zbog kakave krađe "zaključano".

Evo, ja sam sad ponovno skidao... Sve mi savršeno radi...
Da nije neko ograničenje kod tebe?

Quote    Reply   

#25 [url]

Mar 19 12 8:53 PM

može li mi tko pomoći kako se skida ..plizz

"Ja se ne slažem niti s jednom riječi koju si izgovorio, ali ću do smrti braniti tvoje pravo da ih izgovoriš."
Voltaire

Quote    Reply   

#27 [url]

Mar 20 12 1:17 PM

hvala marko,odgledano čekamo 3? samo da se ne ponove sve mi malo miriše na ezela kojeg su u jednom trenu da budem iskrena otegli toliko da je postao dosadan ja i neznam kako se ta serija završila niti me interesuje...

Quote    Reply   

#28 [url]

Mar 20 12 5:02 PM

Merhaba suskunlarke i suskunlari moji
odgledana 2 epizodica odlicnaaaa je bilaaaaa....
Kako je samo Edzevit smislio onaj plan sa onim odvratnim policajcem..lik je bas ono ljigav

Kako se vama dopala epizoda ???? Nestrpljivo cekamo broj 3 !!!

Zbog cega skidate epizodu ??? Gledajte na direktno na deiliyu...na ovom linku sto je
MarkonocZg postavio....po meni naj naj jednostavnije

pozdrav svima

MarkonocZG

Quote    Reply   

#30 [url]

Mar 26 12 3:45 PM

Jučer sam pogledala prve 2 epizode, sad sam htjela treću - nema - otišlo pa pa

Nekako si mislim da ćemo na internetu u buduće imati svaki dan novi sadržaj pa što uhvatiš, uhvatiš, sutra više nema.

Quote    Reply   
Remove this ad

Markonoc

#31 [url]

Mar 26 12 3:50 PM

skulirana wrote:
:haha:
Jučer sam pogledala prve 2 epizode, sad sam htjela treću - nema - otišlo pa pa

Nekako si mislim da ćemo na internetu u buduće imati svaki dan novi sadržaj pa što uhvatiš, uhvatiš, sutra više nema.

Evo ti link za BG forum ako ti šta znači: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=648316.0

Quote    Reply   

#33 [url]

Mar 26 12 9:36 PM

skulirana wrote:
MarkonocZG wrote:

Evo ti link za BG forum ako ti šta znači: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=648316.0

Hvala, Marko, pogledala sam, zanimljiva je serija.

Skulirana kako mislis nema ??

Ja danas pogledala 3 ep. odlicno radi nista joj nefali ??? !!!!!

Kad ce 4 epizoda ako se smije znati

ps..... bugarski prijevodi su ok mozda za one koji znaju cerilicu a za nas koji neznamo

nikako nam nisu od pomoci

Quote    Reply   

#35 [url]

Mar 28 12 2:56 PM

A zasto Tabanka poskakljit ??
Ja sam mislio da vi imate saradnju sa Tabankom!!!
Odkad ta mrznja ????

Tabanko nam omogucuje sve serije na jednom mestu
nije vazno tko prevodi serije ili se prevodjacima treba dube lizat

lep pozdrav

Quote    Reply   

Markonoc

#36 [url]

Mar 28 12 4:15 PM

Dragi @Rex...
Tabanku svima zahvaljuju i govore da je najbolji i pitaju ga za prijevode.
A on nema veze s prijevodima...baš me zanima bi li tako govorio o prevoditeljima da nema prijevoda i da blejiš ko tele u šarena vrata.

Ne tražimo ništa, čak ni hvala. Ali ovo vrijeđanje (makar i indirektno) je svakako bezobrazno.

Pozdrav

Quote    Reply   

#39 [url]

Mar 30 12 11:32 PM

[left][left]dragi @MarkonocZG
ma ne trebaš se ljutiti na ove upadice ..pa svi mi koji smo po forumima i FB znamo ko prevodi i postavlja serije...ja znam koji je to tru , ja ne prevodim ali tehniku znam i koliko se odvoji slobodnog vremena i ne prospavane noći i noći da bi mi sjele i gledale ...ja imam super ekipu na FB koja to stvarno neumorno i s ljubavlju radi za nas jednu ekipu i sigurno da nije fer tek tako uzet i kititi se tuđim perjem...
pa ako već skida neka napiše ispod "zahvaljujem se ekipi za prevođenje toj i toj" pa uvijek pišu ime tko sve prevodi...evo meni ti to bilo uredu...
kad sam se tek uključila na turskeserijeforum nije bio skoro nitko evo baš je sad malo živnulo iako bi voljela da nas ima još...
malo ću o SUS seriji
meni je serija odlična a možda ja malo imam "problem" s Muratom ...ja njega stvarno obožavam , volim način njegove glume tj način na koji iskazuje emocije...u tom je najjači..
sinoć sam odgledala 5 bolum..i baš mi je super pokazao onaj svoj kontrast emocija i za vanjski svijet uspješan i moćan odvjetnik do onog njegovog pada u kupatilu kad je došla Ahu..koja je to njihova emotivna povezanost ona osjeća da nije dobro...meni je lik Ahu tako lijepa, ali se samo brinem kako scenaristi misle riješiti situaciju između Ecevit i Bilal oko Ahu...njih dvojica su "braća" i Ecevit neće moći ni htjeti nikada povrijediti Bilala ...oni imaju taj "zakon braće" koji neće pogaziti ma tko to bio pa makar i ljubav mog života zvana Ahu.. ...sad se samo bojim da će nas dugo moriti s tim ljubavnim trokutom pa će morati netko nestati(umrijeti) a Ecevit je glavni od glavnih likova i sigurno da on neće , pa mi ostaje samo Bilal ....pa će samo tako Ecevit i Ahu "moći pravedno" počet svoju ljubavnu romansu...auuuu što ja napisah scenarij...ahhaha

p.s
za Fatmu?! [/left]

malo sličica

koja transformacija

[/left]

Voltaire

Quote    Reply   
Add Reply

Quick Reply

bbcode help