Remove this ad

Markonoc

#21 [url]

May 13 12 3:32 PM

Re: Halit Ergenç & Bergüzar Korel vol.1

Poznati egipatski časopis zvan „Star News“ objavio je intervju s Halitom Ergençom nakon velikog uspjeha „Sulnovog harema“ – „Veličanstvenog stoljeća“ u arapskim zemljama.

1. U Veličanstvenom stoljeću imate ulogu moćnog, snažnog čovjeka. Koji je razlog bio za prihvaćanje uloge?
Uloga je za mene bila velik izazov. Sulejman može u jednom trenutnku mijenjati stvarnost, ali, kada padne se zaljubi, postaje ranjiv. Ne mogu poreći da dugo nisam okljevao prihvatiti ulogu, ali na poslijetku sam odličio da je igranje različith uloga jako važno jer može promijeniti standardne uloge koje imaju sve turske serije.

2. Što mislite o svim kritikama, poput onih da Sulejman pije, ljubuje i da njime upravlja žena?
Sedamdeset tisuća pritužbi pritužbi protiv serije stiglo je turskim radijskim i televizijskim kućama. Neki su i prosvjedovali ispred zgrade TVa. Ali, postoji važna činjenica koja je izostavljena i koju nitko ne razumije – serija ne raspravlja ni o političkom životu niti točno prati povijesne činjenica lika Sulejmana. Mi smo samo posebno istaknuli njegov ljubavni život, ali ne kritiziramo i ne pokušavamo umanjiti vrijednost osmanskog razdoblja.

3. Kako ste se osjećali prilkom primanja tih kritika?
Bio sam uzrujan, ometen jer su te reakcije posljedica gledanja samo promotivnih videa i fotografija. Ljudi su sudili prije nego što su pogledali seriju, makar jednu epizodu u cijelosti. Mi se posebno bavimo strašću, romantiičnim osjećajima i izmišljenim detaljima, a ne toliko stvarnim dijelovima. Ovo sam rekao i naglasio više puta, iako očekivajući da nemaju svi gledatelji isto mišljenje. Ali, unatoč tome, ja volim i želim komunicirati sa svojom publikom o bilo kojoj ulozi koju igram.

4. Ima li kakve sličnosti između osobnosti Halita i Sulejmana?
Da. Ja sam veliki ljubitelj ručno izrađenih stvari, kao i Sulejman. U svoje slobodno vrijeme, bilo kojom prilikom, stvari izrađujem vlastorično. Nas obojica, i Sulejman i ja smo strastveni boritelji za ljudska prava i borit ćemo se do kraja da istina pobijedi.

5. S kojim ste se poteškoćama suočili prilikom snimanja serije?
Scena snimanja borbi, okršaja i dvojboja su posebno oštre. U jednoj od njih sam slomio nogu i morao sam biti hospitaliziran na šest tjedana.

6. Jeste li očekivali ovako velik uspjeh serije u arapskim zemljama?
Ne, ne uopće. Ali sam jako sretan kada vidim reakciju na ovu emisiju i na sve turske serije u cjelosti. Možda je sve to posljedica zajedničkih tradicijskih običaja arapskih zemalja i Turske.

7. Kako se nosite s povečanim brojem ženskih fanova?
Ne mogu negirati da mi je drago zbog poklonika/poklonica serije i mene. Osjećam se sretno kada upoznam ženske fanove te kada vidim njihove izraze divljenja.

8. Jeste li postali arogantni rastom slave i uspjeha?
To je nemoguće. Inzistiram na ponašanju kao normalna osoba sve ovovrijeme. Ne osjećam se kao zvijezdna čak ni tijekom razgovara s obožavateljima ili priliko intervjuiranja za televizijske kuće ili za kakve tiskane medije.

9. Što se tiče Vašeg privatnog život, što možete reći za glasine da, budući da ste zauzeti snimanje, zanemarujete ženu što je dovelo do nesporazuma između Vas i nje?
To je potpuno neistinito i netočno. Moja supruga, Bergüzar Korel i moj sin Ali provodimo najsretnije dane naših života. Svi smo ponosni na međusobne uspjehe.

10. Kroz ovaj razgovor s Vama, saznao sam još nešto novo i htio bih čestitati i Vama i gospođi Bergüzar na uspjehu koji ste uz seriju „1001 noć“ stekli u Turskoj i arapskim zemljema.
Hvala.

Quote    Reply   
Remove this ad

#22 [url]

May 13 12 7:09 PM

Hi Marko, fotografie sú krásne . A vidím , že sa Ti páčia aj tie zo Slovenska.

Páči sa mi odpoveď Halita na otázku reportéra

9. Što se tiče Vašeg privatnog život, što možete reći za glasine da, budući da ste zauzeti snimanje, zanemarujete ženu što je dovelo do nesporazuma između Vas i nje?
To je potpuno neistinito i netočno. Moja supruga, Bergüzar Korel i moj sin Ali provodimo najsretnije dane naših života. Svi smo ponosni na međusobne uspjehe.

Quote    Reply   

#23 [url]

May 14 12 12:41 PM

@Jaja

Here is one old article about H&B private life:

Turski glumci Berguzar Korel i Halit Ergenč ,poznati po ulogama Šeherezade i Onura u seriji „1001 noć“, su odlučili da daju još jednu šansu svom braku. Poznati par je prošle godine doživeo svoju prvu bračnu krizu jer se Halit navodno kockao i vreme provodio sa drugim ženama.

Mediji u Turskoj prošle godine su brujali o tome da se Halit i Berguzar razvode, pa čak i da se glavni glumac serije „Sulejman Veličanstveni“ iselio iz zajedničke kuće. Razlog sve veće netrpeljivosti među supružnicima je to što je Halit ponesen čarima koleginice Merijem Uzerli koja tumači ulogu Hurem u istorijskom spektaklu o najvećem turskom osvajaču, sve više vremena provodio sa njom. Da zlo bude veće plavooki glumac je počeo da se kocka. Halit je vremenom postao zavistan o kockanju pa je neprestano oblizio istambulske kockarnice, a ubrzo nakon toga Berguzar je pokrenula brakorazvodnu parnicu, a kao razlog raspada braka navela Halitove poroke.

Međutim, glumica je smogla snage i sve oprostila Halitu, pa je nakon tromesečne brakorazvodne parnice, par iz sudnice izašao držeći se za ruke. Ubrzo nakon toga, Halit se vratio u njihovu zajedničku kuću i zajedničkom životu s Berguzar i njihovim sinom.

Quote    Reply   

#24 [url]

May 14 12 2:05 PM

Dear Bokka.
In our newspapers / Slovakia / written about disagreements between Haliti and Berguzar. But we did not want to believe it. In our country is quite a large group of people who cheering for the couple and their love.
Halit would be very stupid, stupid , stupid if he preferred the game of dice, or other girls before Berguzar and Ali. He certainly in his previous life - / it was not yet married / have taken all possible. Already he could take their family. He has 42 years, he has a young beautiful woman, beautiful and healthy child, a lot of money, a job that he enjoy .... What would he have wanted?? We wish them much love and wonderful life together.

Quote    Reply   

#25 [url]

May 14 12 3:50 PM

gabulianka wrote:

Halit would be very stupid, stupid , stupid if he preferred the game of dice, or other girls before Berguzar and Ali.

Oh dear Jaja,
I totally agree with you, but we all know that men don't always think with their heads (unfortunately) . Maybe the story from the article was truth, maybe not (I hope that is the second one, otherwise Halit is real scam bag).
I’m big fan of his acting so I refuse to believe in stories like this one. I’m cheering for their love (and for love in general), and wish them all the best.

Quote    Reply   

#26 [url]

May 14 12 4:41 PM

Bokka napisala

but we all know that men don't always think with their heads (unfortunately) .

I want to believe that Halite will be an exception.
The exception proves the rule. / Výnimka potvrdzuje pravidlo/

If not, then .....

Quote    Reply   

#27 [url]

May 14 12 4:53 PM

gabulianka wrote:

If not, then .....

Agree!

Quote    Reply   
Remove this ad

#28 [url]

May 14 12 9:55 PM

gabulianka a bokka,

mislim da je to potpuna glupost. Na svakom trenutku oni su zajedno, i na javnim 6 dana u tjednu od snimanja, kada je uspio igrati kockice, jer su novinari drugi.
A zanimljivo je da turski listovi nisu ga vidjeli.
Ali zašto bi netko piše, ne može razumjeti.

Myslím, že je to úplná hlúposť. Každú chvíľu sú niekde spolu na verejnosti, 6 dní v týždi nakrúca , kedy by stihol hrať kocky, veď má novinárov stále v pätách.
A v turských novinách sme to nikde nevideli.

Ale prečo to niekto vypisuje, tomu sa nedá rozumieť.

Marko

Quote    Reply   

Markonoc

#29 [url]

May 31 12 7:45 PM

Govori se da sin Bergüzar Korel i Halita Ergença, Ali jako voli muziko, osobito jazz. Iako star samo dvije godine, skušta Michael Jacksona, Lenny Kravitz i Imany.

Prije nekoliko dana Bergüzar je „uhvaćena“ u Bebeku sa svojim sinom. Ali se zabavljao hvatanjem goluba po parku. Kontroliranje Alija pretstavlja Bergüzar velik problem, ali kaže da se ne žali. Govori nekoliko stvari te ističe lako njen sin, iako star dvije godine, jako voli muziku.

Ali je jako zanimljivo dijete. Kada je ušao u dučan s igračkama, rekao da je da sve već ima i da ne želi kupovati igračke. Voli muziku te igranje s instrumentama. Možda je ljudima i čudno, ali on ovli slušati Michael Jacksona i Lenny Kravitza. Imanya također. Sada bi Lenny Kravitz trebao imati koncert u Turskoj. Mislimo da bismo ga trebali odvesti na koncert. To je dijete koje živi s muzikom, rekla je Bergüzar za popularni turski magazin Cadde millyet.

Quote    Reply   

#33 [url]

Oct 8 12 8:32 PM

Preneto iz jednog nedeljnika:

BERGIZAR KOREL:
Nevolje zbog zvezda

Da su najpopularnija glumačka imena garancija za gledanost filma ili serijala, to producenti odavno znaju, ali nisu uvek najspremniji na nevolje koje donose kad se scene snimaju na javnim mestima.

Tako su se nedavno svi našli u čudu tokom snimanja serijala ‘Karadayi’, priče o nemogućoj ljubavi, u kome glavne uloge tumače dve megazvezde: Bergizar Korel i Kenan Imirzalioglu. Naime, ekipa je postavila set na trgu ispred Bajazitove džamije u Istanbulu, ali se tu veoma brzo okupilo nekoliko hiljada njihovih obožavalaca. Nastao je veliki metež, pa je morala da interveniše i policija. Na kraju je ekipa morala da se pokupi i snimanje nastavi na drugoj, bezbednijoj lokaciji.

Quote    Reply   
Remove this ad
Add Reply

Quick Reply

bbcode help