Remove this ad

Markonoc

Site Admin

Lead

Aug 13 12 2:47 PM

Tags : :

[legend=Karadayi]Godina proizvodnje: 2012
Sezona: 1
Žanr: drama
Produkcija: Ay Yapim
Reditelj: Uluç Bayraktar, Cem Karci
Scenarij: Eylem Canpolat, Sema Ergenekon
Glumci: Kenan İmirzalioğlu, Bergüzar Korel, Çetin Tekindor, Yurdaer Okur, Erkan Avci, Melike Yalova, Riza Kocaoğlu, Atsiz Karaduman,
Leyla Lydia Tuğutlu, Lila Gürmen, Deniz Şen, Ata Berk Mutlu, Emir Çubukçu, Civan Canova[/legend]

Facebook stranica
Službena stranica serije
Youtube račun s prevedenim najavama

Quote    Reply   
Remove this ad
Remove this ad

#3 [url]

Aug 14 12 3:26 PM

Re: Karadayi (2012)

Dear Morgana, I am glad to see you here.

Welcome!

It will be nice to write with you and I look forward to it.

Many greetings to you and to Bulgaria!

Quote    Reply   

#5 [url]

Aug 14 12 4:25 PM

MarkonocZG wrote:
- Jedna Kenanova fotografija s bradom, radnja serije se odvija u sedamdesetima...

Nadam se da ce serija biti zanimljiva, jer bih voljela gledati ovog zgodnog glumca, brada mu dobro stoji, ali je privlacniji bez nje.

" Odlazeći, čuvaš slobodu! Ostajući, čovjek trpi ili napada!
Ja se krećem u krug. Odlazim i vraćam se. Slobodan i vezan. I mislim. I čeznem.
I volim. "
Meša Selimović

Quote    Reply   

Markonoc

#7 [url]

Aug 15 12 8:52 AM

Evo dvije novinarske vijesti o šetnji Berguzar, Alija i Berguzarine majke.
O temi serije i dalje pametno šuti...

PRVA VIJEST
Berguzar Korel i njen sin Ali bili su u šetnji prije koji dan. Na novinarska pitanja o Alijevom budućem bratu ili sestri odgovorila je: „Ne možete predvidjeti takvo što. Pa, ni Ali nije bio „planiran“, ali usprkos tomu želimo Alijevog brata ili sestru, iako bih ja rađe voljela da bude djevojčica... jedna mala Berguzar bi nam baš dobro došla.“

DRUGA VIJEST
Berguzar Korel, koja je uhvaćena sa svojom majkom i sinom u Nisantasi, aludirala je na drugo dijete. Na novinarska pitanja je odgovorila „da, zašto ne, kada za to bude vrijeme“. Glumica priželjkuje kćer, a u trentku odgovaranja je krenula prema sestri. Na novinarska pitanja povezana sa serijom, koju snima s Kenanom, glumica je odgovorila: „O seriji vam ne mogu reći ništa, neka bude iznenađenje.
Još je jedanput, sada zasigurno, postalo jasno da se Berguzar vraća na male ekrane nakon pauze od godinu i pol.

Berguzar je rekla kako bi dala Alija u vrtić, rekavši pritom: „Postoji mnogo lijepih i starih dječijih vrtića koje sam ja pohađala. Ali će pohađati takve.“
Kada su je novinari pitali želi li postati majka po drugi put, Berguzar je rekla: „Kada vrijeme dođe, da, zašto ne. Naravno da želimo, posebno ako to bude mala Berguzar koja voli ružičaste stvari. A, nakon dečka, dobro bi nam došla i curica.“

Quote    Reply   

Markonoc

#8 [url]

Aug 16 12 8:40 AM

Jedna od scenaristica, Eylem Canpolat je danas na Twitteru napisala ovo :

[quote]Ofiste Karadayi zamani.. Gunler sahneler bolumler karakterler geciyor.. Karadayi her gecen gun daha cok yasiyor. Ortisimle mutluyuz...

Karadayi vrijeme (vrijeme za Karadayi) u uredu... Danima idu scene, nastavci (epizode), likovi. Svakim danom Karadayi sve više zaživljuje... To nas veseli...

Quote    Reply   

#9 [url]

Aug 16 12 1:38 PM

Sudeći po izboru glumaca, mislim da nece biti loša, nešto mi govori da će jakoo sličiti Ezelu.. Usput, topli pozdravi za Morganu...

Dear Morgana,

Welcome on our forum!
Greetings from me to you and Bulgaria!

Quote    Reply   

Markonoc

#11 [url]

Aug 18 12 1:48 PM

Nova serija u produkciji Ay Yapima, Karadayi, imat će dva redatelja.

Glavne uloge pripale su Kenanu Imirzaliogu, Berguzar Korel i Cetinu Tekindoru, dok su redatelji Uluc Bayraktar i Cem Kargi.

Scenarij pišu Sema Ergenekon i Eylem Canpolat koje su poznate po serijama Gumus, Yer Gok Ask i Lale devri.

Priča govori o postolarima - ocu i sinu. Berguzar Korel će glumiti tužiteljicu.

Quote    Reply   

#16 [url]

Aug 25 12 3:58 PM

Erkan Avci will play the bad guy in Karadayi -bolji mi je od Kenana

Melike İpek Yalova will play a girl who lives in the same neighborhood with the main hero (Kenan) and she falls in love with him...

@Kayıp-ruh,da li mogu promjeniti nick

Quote    Reply   

#18 [url]

Aug 26 12 9:11 AM

Kenanovo ime u seriji je Mahir

Elif Sönmez ce biti Mahirova sestra Iliknur ,

Leyla Tuğutlu ce glumiti njenu prijateljicu Songül .

-evo jos jedne fotke sa snimanja

Kayıp-ruh wrote:
Ne možeš promijenti nick, ali ti ga ja mogu... koji bi ti?

moze li lupinus?

Quote    Reply   
Add Reply

Quick Reply

bbcode help