Remove this ad

Markonoc

#21 [url]

Aug 27 12 2:41 PM

Re: Karadayi (2012)

- Kenan Imirzalioğlu (MAHIR)
- Bergüzar Korel (FERIDE)
- Cetin Tekindor (Nazif)
- Melike Ipek Yalova (Ayşe)
---Riza Kocaoglu
-Erkan Avci
-Yavuz Bingöl
-Elif Sönmez
...- Leyla Tuğutlu

Quote    Reply   
Remove this ad

#23 [url]

Aug 28 12 4:40 PM

Serija ce se emitovati ponedeljkom

"Karadayı" için Pazartesi Düşünülüyor

-javni tuziocu su svugdje na losem glasu ne samo u Turskoj

Bergüzar Korel will play the role of public prosecutor and Sabah journalist wrote that Bergüzar can improve the image of prosecutors.
    But the televiztongazetesi journalist don't agree with this, s/he says even if the scenarists show this prosecutors as the best prosecutor of the world, what will it change? The reason of the bad image of the prosecutors is their own acts and only themselves can change their own image in a positive way. Whenever the prosecutors act in a democratic way their image will improve.

Quote    Reply   

Markonoc

#27 [url]

Sep 1 12 10:20 PM

Prijevod najave:

[quote]

natpis u novinama: Državni tužitelj mrtav!
Piše! Piše!
Da je državni tužitelj Sulejman Yilmiz ubijen!
Piše! Piše!
Da je pravda mrtva!
Piše! Piše!
Da je državni tužitelj Sulejman Yilmiz ubijen u svom domu!
Državni tužitelj ubijen u svom domu!
Piše! Piše!
Da ubojica još nije priveden!

Quote    Reply   

#29 [url]

Sep 2 12 2:55 PM

Serija pocinje 24.09 -KARADAYI 24 EYLÜL PAZARTESI ATV'DE !

@Kayıp-ruh zna li se da li ce biti ikakvog prevoda (osim najava).Na bugarskom forumu nisam vidjela da su otvorili temu,a na FB stranici su najavu preveli na engleski ,
sad je pitanje da li ce i ostalo prevoditi

-jedva cekam da serija pocne

Quote    Reply   

Markonoc

#30 [url]

Sep 2 12 6:22 PM

lupinus wrote:
Serija pocinje 24.09 -KARADAYI 24 EYLÜL PAZARTESI ATV'DE !

@Kayıp-ruh zna li se da li ce biti ikakvog prevoda (osim najava).Na bugarskom forumu nisam vidjela da su otvorili temu,a na FB stranici su najavu preveli na engleski ,
sad je pitanje da li ce i ostalo prevoditi

-jedva cekam da serija pocne

Ima još jedan bugarski forum, djevojka @morgana je već pisala o njemu na ovom forumu na prvoj stranici: http://asi-bg.com/viewtopic.php?f=151&t=422

One su najavile prijevod serije na BUG...

Na forum.hru su rekli da se nadaju da će nafatat nekog Arapa da prevodi na engleski.

U FB grupi (jesi li i ti član?) su rekli da će prevoditi najava i sažetke.

No, i ovaj prijevod najave je rad mog prijatelja Serhata...
Bit će, bit će, nadam se...

Nego, znaš li ti nekog tko bi mogao pomoći sa prevođenjm s bugarskom... - ja ne mogu jer serija kreće krajem devetog, a u desetom "moja muka" kreće... Tako da...

Quote    Reply   
Remove this ad

#31 [url]

Sep 2 12 9:09 PM

Kayıp-ruh wrote:

U FB grupi (jesi li i ti član?) su rekli da će prevoditi najava i sažetke.

No, i ovaj prijevod najave je rad mog prijatelja Serhata...
Bit će, bit će, nadam se...

Nego, znaš li ti nekog tko bi mogao pomoći sa prevođenjm s bugarskom... - ja ne mogu jer serija kreće krajem devetog, a u desetom "moja muka" kreće... Tako da...

-Meni je dovoljan i kraci sazetak,a mislim da ce se naci vec netko tko ce prevoditi,ipak su serije "Ezel" a i "'BBG" bile jako gledane.

-Ja pratim ovu FB grupu,ali nisam njen clan
http://www.facebook.com/pages/Addicted-to-Our-Apollo/191379244269935

-Oko prevodenja ti ne mogu pomoci,ja cak ni cirilicu ne znam ,
prije nego sto odem na bugarski forum otvorim GT

Quote    Reply   

#33 [url]

Sep 4 12 1:33 PM

[quote]Yüksel Aytuğ (journalist) writes about the right chemistry between couples in series...that it's the most important thing...and he chooses 5 tv couples that believes they would have the "ideal" chemistry in the new season series. Here they are :

1- Kenan İmirzalıoğlu- Bergüzar Korel (Karadayı-atv)

2- Mehmet Aslantuğ-Fahriye Evcen (Veda-Kanal D)
3- Kutsi-Selin Demiratar (Huzur Sokağı-atv)
4- Yiğit Özşener-Sedef Avcı (Esir Şehrin Gözyaşları-FOX)
5- Oktay Kaynarca-Naz Elmas (Ustura Kemal-Show TV)

Quote    Reply   

Markonoc

#35 [url]

Sep 6 12 2:26 PM

EVO ŠTO O SERIJI I NAJAVI KAŽU TURSKI MEDIJI:

"Serija Karadayi sa Kenanom Imirzaliogluom i Berguzar Korel krenula je odbrojavati do početka prikazivanja 24. rujna u ponedjeljak.

Trenutno su nam o seriji poznate samo neke stvari, a to je da je riječ o Ay Yapim produkciji te priči o ocu i sinu smještenoj u sedamdesetima.

Sve je u redu, ali postoji problem u promo najavi serije, možda zato jer smo očekivali previše. No, statična te spora scena nije nam previše pomogla u atmosferi isčekivanja - puno napetije bi bilo da je scena brza. Dok je spori Kenanov hod po Beyaitovom trgu među prema djetetu besmislen.

On kasnije uzima novine, golubovi lete iznad njega, no zvuk nije dobro usklađen. Kasnije imamo večernju scenu u kojoj Kenan hoda po susjedstvu. Očito je da je najava napravljena pod pritiskom za poromocijom - rezultat je puno manji nego očekivan."

Quote    Reply   

#36 [url]

Sep 6 12 3:19 PM

Na bugarskom forumu pisu da ce za ubistvo drzavnog tuzitelja biti optuzen Nazif Kara-Kenanov otac

[quote]По показания на секретарката на прокурора Серра Ашък обвинението за убийството пада върху обущаря Назиф Кара.

-Kenanova sedmicna zarada ce biti 60 bin TL

-slika sa snimanja

Quote    Reply   

Markonoc

#37 [url]

Sep 6 12 3:36 PM

To sam ja isčitao još kad se trailer pojavio...

Başsavci Yilmaz'in Katledildigi adliye binasinda geniş guvenlik onlemleri alindi.

Bassavci makaminda olduruldu!

Kunduraci Nazif Kara, Başsavci Süleyman Yilmaz'in sekreteri Serra Aşik tarafindan suç üstu yakalandi!

İçişleri Bakanı Mümtaz Yiğit, İstanbul Adliyesi'nde olay yeri incelemece bulunmuş ve bilgi almıştır.

Adalet Bakanı Sadullah Şenel, saldırıyla ilgili olarak derin teessür içinde olduklarını bildirdi.

Quote    Reply   

#40 [url]

Sep 10 12 5:20 PM

[video]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=HdGtf8-zva4#![/video]

Kayıp-ruh,provjeri ovo

-Sine,ja sam vec odustao,ti se ne mjesaj vise
-Dokazat cu da si nevin.Izbavit cu te odavde.Obecavam .

Quote    Reply   
Remove this ad
Add Reply

Quick Reply

bbcode help