Remove this ad

Lead

Dec 25 12 5:25 PM

Tags : :

Nastavljamo ovdje, nadam se, kao i do sada.

Pozdravi iz Zagreba
Remove this ad
Remove this ad

#2 [url]

Dec 26 12 12:42 AM

Re: Trač partija uz kavu i rahat lokum vol.3

Naravno da nastavljamo u , šta bismo mi bez naših priča i pričica!

Pozdrav iz Beograda

Postoji mesto gde Ljubav počinje i mesto gde Ljubav prestaje - a Ljubav ne traži ništa

Karl Sandberg

#4 [url]

Dec 26 12 11:52 AM

" Odlazeći, čuvaš slobodu! Ostajući, čovjek trpi ili napada!
Ja se krećem u krug. Odlazim i vraćam se. Slobodan i vezan. I mislim. I čeznem.
I volim. "
Meša Selimović

#5 [url]

Dec 26 12 2:07 PM

Dragi moji, Jaja, BebaiMira, Lila, Marko i ostali, hvala vam na pozdravima i lijepim riječima.

KUTIJA POLJUBACA
Početak priče ide daleko u prošlost kada je otac kaznio svoju petogodišnju kćerkicu jer je izgubila neku vrlo dragocjenu stvar. Novca je u tom vremenu bilo vrlo malo. Slijedećeg jutra je djevojčica donijela mali poklon i rekla:- Tata, to je za tebe. -Tati je bilo vrlo neugodno, ali kada je otvorio kutiju i vidio, da unutra nema ničega, jako se naljutio. Kćerkicu je prekorio:- Zar ne znaš da ako nešto pokloniš, očekuje se da se u kutiji nešto i nađe? -Djevojčica ga je žalosno pogledala i suznim očima rekla:- Tata, ali nije prazna. Do vrha sam je napunila poljupcima samo za tebe. Tata je bio ganut. Kleknuo je pred kćerkicu, jako je zagrlio i zamolio za oprost. Do kraja života čuvao je tu kutiju pored kreveta i uvijek, kada se osjećao izgubljeno i očajno, otvorio ju je i iz njeuzeo jedan nevidjivi poljubac i sjetio se ljubavi koju je kćerka spremila unutra. Svako od nasima kutiju punu poljubaca i ljubavi, koju nam poklanjaju prijatelji, djeca, Bog...Ne postoje važnije stvari koje bi mogli dobiti.

Poljupci za vas

#6 [url]

Dec 26 12 6:26 PM

Drahá Skulina
You know to find such a beautiful sentence, that I have tears in my eyes.
Hvala Ti mnoho

Tata, ali nije prazna. Do vrha sam je napunila poljupcima samo za tebe.

#7 [url]

Dec 27 12 5:14 PM

Drga Jaja,
nadam se da su suze od ganuća, ne tuge.
Puno pozdrava ti šaljem.

Muškarci, ipak nikad ne posustaju, ako ništa drugo, onda prvo pomisliti na sex.

Da, stigla su neka nova vremena. što je tu je.

lijep pozdrav i ostalim "tračerima".

#8 [url]

Dec 27 12 7:36 PM

Dragi moji Skuli, Lila, Jaja, Marko, Alene, ne znam, ali se meni mnogo dopada, jer su deca naše najveće i najlepše bogatstvo.

[youtube]0n3fday5qLw[/youtube]

Svima jedan veliki i

Postoji mesto gde Ljubav počinje i mesto gde Ljubav prestaje - a Ljubav ne traži ništa

Karl Sandberg

#10 [url]

Dec 28 12 6:47 PM

Meni nejde. Nemam baš ni vremena, ali nisam baš puno shvatila. Mislim da je rezultat 2. Možete li vi ovo riješiti? Jaja, matematika je, ovo je nešto za tebe.

pozdrav

Remove this ad

#11 [url]

Dec 29 12 12:06 PM

Praznici su, nije zamjeriti!

Najduže putovanje na koje u životu možete krenuti je ono od vaše glave do vašega srca.
(Gary Zukav)

#12 [url]

Dec 29 12 12:07 PM

Veličanstvenim sultanijama našeg foruma:

Najduže putovanje na koje u životu možete krenuti je ono od vaše glave do vašega srca.
(Gary Zukav)

#13 [url]

Dec 29 12 4:16 PM

Nije loše da se, s vremena na vrijeme, podsjetimo:

TRI SITA
Hvala @Vikiviki Violeta!

Sokrat je slovio za mudraca.
Jednoga ga dana potraži neki čovjek i reče:

- Znaš li što sam sve čuo o tvom prijatelju?
- Trenutak, odgovori Sokrat, prije nego mi ispričaš volio bih da prođeš jedan brzi test: jesi li to što mi imaš reći prosijao kroz tri sita?
- Tri sita?
- Da, odgovori Sokrat. Prije nego ispričaš neke stvari o drugome, dobro je da uzmeš malo vremena i prosiješ ono što želiš reći. To nazivam test od tri sita!

Prvo je sito ISTINE.
Jesi li provjerio da li je istinito ono što mi želiš ispričati?
- Ne, pa i nisam. Nisam vidio, samo sam čuo kako pričaju.
- Dobro! Ne znaš, dakle, je li to istina. Probajmo iznova: probajmo prosijati drugačije.

Sada ćemo uzeti sito DOBROTE.
Ono što mi želiš ispričati o prijatelju, je li nešto dobro?
- Ne, baš suprotno! Čuo sam kako se tvoj prijatelj loše ponio.
- Dakle, nastavi Sokrat, želiš mi ispričati loše stvari o prijatelju, a nisi siguran jesu li istinite. To i nije baš ohrabrujuće!

Još uvijek možeš proći test, jer je ostalo još sito KORISTI.
Je li korisno da mi ispričaš sve što je moj prijatelj napravio?
- Korisno? Pa i ne, ne vjerujem da bi ti to moglo koristiti.
- Dakle, zaključi Sokrat, ono što si mi htio ispričati nije istina, ni dobro, ni korisno. Pa zašto bi mi pričao? Ne želim ništa znati od onoga što si mi htio ispričati, i tebi će biti bolje da sve to zaboraviš.

(Gary Zukav)

#14 [url]

Dec 29 12 9:41 PM

Tezak si nam zadatak zadala, Skuli mislimsija Ja ne znam da ga rijesim
Nadam se da uzivate u ovim praznicnim danima, ja se uvijek radujem novogodisnjoj jelki, velikim bijelim pahuljama, toplom zagrljaju uz solju tople cokolade.

I volim. "
Meša Selimović

#15 [url]

Dec 29 12 11:28 PM

skulirana wrote:

Meni nejde. Nemam baš ni vremena, ali nisam baš puno shvatila. Mislim da je rezultat 2. Možete li vi ovo riješiti? Jaja, matematika je, ovo je nešto za tebe.

pozdrav

Nije da sam extra pametan...Nego taman toliko da konsultujem Google:

"Its how many holes the number has. I think..."
2581 = 2

(Gary Zukav)

#16 [url]

Dec 29 12 11:30 PM

Ma moze biti i 6

I volim. "
Meša Selimović

#17 [url]

Dec 30 12 5:04 AM

Draga Lila, Dragi Alene,
nisam htjela baš zadati zadatak. Naime ja takve stvari obožavam rješavati. Oduvjek sam voljela matematiku. Dok su drugi jedva čekali tjelesni, ja sam jedva čekala satove matematike, a ovakve zagonetke volim i dan danas.
No, zahvaljujući Alenu, zadatak je riješen. Hvala.

NOVČANICA OD 20 DOLARA
Jedan poznati govornik je jedan svoj seminar započeo tako, da je u ruci držao novčanicu od 20dolara. U prostoru, gdje je bilo nazočnih 200 slušatelja, pitao je:- Ko od vas želi ovu novčanicu? Ruke su se počele dizati u zrak. Rekao je: - Prije nego vam dam ovu novčanicu, dozvolite mi danapravim slijedeće. Pritom je zgužvao novčanicu i ponovo je dignuo u zrak.Upitao je: - Ko još uvijek želi ovu novčanicu? Ruke su još uvijek bile u zraku.- A što ako napravimo ovo? - bacio je novčanicu na pod i počeo je gaziti, a potom je pokupio izgužvanu i uprljanu.- Ko je od vas želi sada? Ruke su još uvijek bile u zraku.- Prijatelji moji, danas smo naučili veoma dragocjenu lekciju - rekao je:- Bez obzira što napravim s novcem, još uvijek ga želite, jer novčanica nije izgubila svoju vrijednost. Još uvijek je vrijedna 20 dolara. U životu mnogo puta padnemo, budemo izgužvani,ozlijeđeni i na tlu, u prljavštini i sve to zajedno sa odlukama koje donosimo i okolnostima ukojima se nađemo, i tada mislimo, da ne zavrijeđujemo ljubav, toplinu i da smo nevrijedni sami sebe. Međutim, neovisno o tome šta se je dogodilo ili šta će se dogoditi sa vama, nikada nećete izgubiti svoju istinsku vrijednost. Uprljani ili čisti, izgužvani ili posve uređeni još uvijek ste neprocjenjivi osobito za one koji vas vole. Velićina vašeg života ne izvire iz toga, šta napravimo ili koga poznajemo, već iz toga tko smo!

šaljem vam srdačne pozdrave

#18 [url]

Dec 31 12 1:27 PM

Skuli i ja sam voljela matematiku u skoli, ali uvijek teske i koplkiovane zadatke iako nekada i nisam uspjevala da ih zavrsim do kraja, a svi laksi koje i mala djeca znaju rijesiti za mene su teski

Dragi moji prijatelji, hvala vam na ugodnom druzenju sve ovo vrijeme, na mudrim mislima i iskrenim savjetima.
Zelim nam svima zajedno uspjesnu novu godinu i da se u nasim molitavam i zeljama sjetimo sve gladne i ratom zahvacene djece!

Poljubac za jednu malu djevojcicu

I volim. "
Meša Selimović

#19 [url]

Dec 31 12 1:39 PM

Drahí moji priatelia ,

želám Vám veľa zdravia, šťastia, lásky , vznešených a dobrých ľudí okolo Vás

a do Nového roku 2013
vykročte spolu s Andreom Rieu aspoň takto

[youtube]vAZbMjuM3dI[/youtube]

Ľúbim Vás aj malú princezničku

#20 [url]

Dec 31 12 2:24 PM

Lila, poznato mi je to o čemu govoriš. U laganom zadatku ja bih tražila "kvaku", a nje jednostavno nije bilo.

I ovdje ću žaželjeti našim dragim "tračerima" sretnu novu 2013. Neka vam bude bolja od prošle, veselija, bogatija, sretnija, bezbrižnija.

Želim vam da je dočekate u veselom raspoloženju.

[youtube]PCge-suZLWw[/youtube]

Remove this ad

Quick Reply

bbcode help