Remove this ad

#21 [url]

Dec 31 12 10:29 PM

Re: Trač partija uz kavu i rahat lokum vol.3

Dragi moji prijatelji Lila, Skuli, Galubinka, Alene, hvala vam na divnom druženju, što ovaj naš trač kutak uvek odiše divnim, lepim, poučnim, veselim, smešnim porukama, što ste se trudili (neću vas imenovati ali vi znate ...) da me naučite ono što nisam znala u obraćanju na forum, jer ovde samo vama želim

SREĆNU I VESELU 2013. GODINU

[youtube]MAIJUmsGnI4[/youtube]

i jedan veliki

Postoji mesto gde Ljubav počinje i mesto gde Ljubav prestaje - a Ljubav ne traži ništa

Karl Sandberg

Remove this ad

#22 [url]

Jan 1 13 10:46 AM

Stigla jeeeeeeee!
Neka nam bude dobra.
Mi smo je dočekale budne, imale smo malo problema s petardama. Naime, pokušali smo se smijati kad su pucale i na kraju nam je i uspjelo.
Eto kakav je komičan život, nećak vani praši petarde i rakete sa pubertetskim guštom, a njegova sestrična ne može spavati od istih. Na koncu se ipak umorila i spavala i što je najvažnije, više se ne boji.
Od svoje prijateljice sam dobila prekrasan savjet prije nekoliko godina, kada je rodila. Čim je došla kući sa kćerkicom, uključila je veš mašinu i stavila dijete u blizini spavati. Držim se njenih uputa, jer njeno dijete raste vrlo opušteno i bezbrižno. Ni mi se nedamo smetati.
Nadam se da ste se lijepo proveli i sigurno još spavate.
šaljem vam poljupce

#23 [url]

Jan 1 13 12:15 PM

Draga Skuli, ja sam uspjela i kucanske obaveze obaviti do sada, sinoc lagana kucna atmosfera sa prijateljima, docek nove na trgu i oko pola 2 u topli krevet. I ja sam imala problema sa petardama, a vatromet mi je unistio jaknu, ali ne zalim, kupicu novu
Odlican savjet tvoje prijateljice, sigurno cu ga jednog dana upotrjebiti.

Pozdrav za moje ''tracere'' i malenu princezu.

" Odlazeći, čuvaš slobodu! Ostajući, čovjek trpi ili napada!
Ja se krećem u krug. Odlazim i vraćam se. Slobodan i vezan. I mislim. I čeznem.
I volim. "
Meša Selimović

#24 [url]

Jan 1 13 5:54 PM

Svi odmaraju, a kod mene je dan kao i svaki drugi.
Draga Lila, žao mi je zbog tvoje jakne, sad će sniženja, nadam se da ćeš naći nešto lijepo po svom ukusu.
A što se tiče savjeta, slušam ja sve što mi kažu, pa razmislim i napravim kako mislim da je najbolje. Ovako mali jako reagiraju na naša raspoloženja i jako brzo uče. Baš ono što se kaže "upija kao spužva". I iz dana u dan se mijenja, pred mojim očima, za nevjerovati. Sjećam se nećaka kad je bio te dobi pa negdje do 10 mjeseci, kosica mu se mijenjala iz svjetle u tamniju. Kad dođem nakon 3-4 dana kao da ga je netko pofarbao, kosica tamnija. Ma veselje.
Mi vam šaljemo puse

#25 [url]

Jan 1 13 7:54 PM

Drage devojke Lila i Skuli vidim da ste bile vredne i da ste prve u ovoj godini došle u ovaj naš "tračerski" kutak.

Šta da kažem, nego da sam lepo provela doček, naravno u kućnoj atmosferi a posle toga društvo krenulo na trg a ja ostala kod kuće. Nisam htela da budem na nekom od njih, pošto sam se za prošlogodišnji doček na trgu, iako sam bila dobro obučena jako nasmrzavala.
Petardi je isto bilo u izobilju, to je bila prava kanonada dumbaranja, što me je malo nerviralo a posle uz razdraganu i veselu atmosferu nisam ni obratila pažnju.

I pored niza upozorenja te petarde mogu da načine štetu, ali dobro je da si ti Lila to tako shvatila, ma kupićeš jaknu, i to ne samo jednu nego još puno, puno i mnogo boljih. Bila si i vredna, obavila sve poslove, pa tako čine dobre i vredna devojka.

Skuli tako lepo pričaš o tvojoj plincezici,znam da beba prolazi kroz razne faze pa i navikavanje na razne zvuke, ali glavno je da je naučiš na sve to. Uostalom mnogi koji te savetuju, to čine iz iskustva i dobronamerno, ali svako mora da prođe svoj put sa svojom bebom, a ti čini ono što tebi najbolje odgovara.

Danas sam odgledala Novogodišnji bečki koncert (to činim već duže vreme) koji je bio predivan, odisao je lepotom, divnom muzikom ne samo Štrausa nego i Baha, Pučinija i još nekih velikih kompozitora. Bilo je prelepo.

Obema šaljem veliki

Mama neka maloj plincezici prenese jedan cmokić

A svim našim dragim "tračerima takođe

Postoji mesto gde Ljubav počinje i mesto gde Ljubav prestaje - a Ljubav ne traži ništa

Karl Sandberg

#26 [url]

Jan 1 13 8:48 PM

Veličanstvenoj trač ekipi:

Neka u 2013. godini samo lijepe stvari nalaze put do vašeg srca!

Najduže putovanje na koje u životu možete krenuti je ono od vaše glave do vašega srca.
(Gary Zukav)

#27 [url]

Jan 1 13 9:48 PM

Matematika

Četiri policajca popili cugu i zovu konobaricu da naplati. Konobarica kaže:
"16 kuna!"
Jedan od njih kaže nek' ona to podijeli na 4, pa da svako plati svoje. Ona uzme papir i računa:
"16:4=1 podjeljeno sa 4… to ne ide. 16:4=1 1 puta 4 je 4 i do 6 je dva, spuštamo 2, spuštamo i 1 i ispod dobivamo 12. 12:4=3, znači svako treba platit po 13 kuna", kaže konobarica.
Policajcima sumnjivo, ali ipak plate. Odu oni kod svog šefa i ispričaju mu što se dogodilo u birtiji.
Šef kaže:
"Nema problema, sada ćemo to riješiti!"
Napiše on četiri puta 13:
13
13
13
13
…i počne zbrajati: 3+3+3+3=12 i produži zbrajati jedinice, 13, 14, 15, 16!
"Vidite točno vam je naplatila!"

Najduže putovanje na koje u životu možete krenuti je ono od vaše glave do vašega srca.
(Gary Zukav)

#30 [url]

Jan 4 13 1:05 PM

Ja došla da se saberem kad ono Skuli o jelu

Remove this ad

#31 [url]

Jan 4 13 6:49 PM

Drga Valide,
uz jednu salaticu ćeš se sasvim sabrati, neće biti viška šećera ni masnoća da ti poremete dobar osjećaj. Ima baš finih.

Nisam se nikada slikala u wc-u. (Ni na Mjesecu ) Spadam li ja među normalne?

uživajte u vikendu

#32 [url]

Jan 5 13 3:33 PM

Za sve moje drage prijatelje-tračere za ovo subotnje popodne nešto lagano da podelim sa svima vama i da uživamo!

[youtube]LxdKQUM1VCw[/youtube]

Sve vas

Karl Sandberg

#34 [url]

Jan 7 13 5:23 PM

Pripremaju se za facebook

I volim. "
Meša Selimović

#35 [url]

Jan 7 13 5:23 PM

Pripremaju se za facebook

I volim. "
Meša Selimović

#36 [url]

Jan 7 13 7:38 PM

Moram sa vama ovo podjeliti, ja sam umrla od smijeha
Sarajevska grupa Dvadesetorica obradjuje pjesme dodajuci svoj saljivi tekst, a ovo je jedna od obrada, povod je bio koncert Ace Lukasa u Zetri:

[youtube]KH4kLRZXnXE[/youtube]

''Iz nosa, iz nosa curi im fasada
Aca u Zetri, znači, Aca u Zetri
Melisa, Belkisa u krznu leoparda
Aca u Zetri, znači, Aca u Zetri

Subota, i noć je mlada
Para dva se spremaju za grada
Iz Passata trešti muzika
Hitovi Grand parada

Melisa, Belkisa, našle dva levata
Svježi s bankomata, znači, svježi s bankomata''

I volim. "
Meša Selimović

#37 [url]

Jan 7 13 9:39 PM

My dear friends, I bring you a few snow´s greetings from our beautiful mountains - CHOPOK - NÍZKE TATRY ,

where we were skiing with our grandsons / they are 8 years /. It was a joy to watch them.
We returned yesterday evening. Today they have still holidays. Their mother had to go to work, so I took care of them myself. We have them transported to Bratislava - tommorow they will go to school , and I have a time now

. I have 96 unread messages in this forum. I'm going to read them.
I send kisses for you
, Especially for little princess.

#38 [url]

Jan 8 13 3:57 PM

Draga Jaja,
pa to je baš prekrasno. Sigurna sam da ste svi uživali, a ti su super baka kad tako vodiš unuke svuda sa sobom.
Šaljem ti puno pozdrava

pozdravi i ostalim tračerima

#39 [url]

Jan 8 13 7:24 PM

Drage moje i dragi moji, vraćam se u normalu posle silnih praznika, baš ih nekada bude i previše, malo sam se sabrala i evo me kod vas.
Pogledala sam vaše postove, ma Lila grupa Dvadesetorica je fantastična i ja sam se ismejala, a Skulin crnjak je suupeer.

i jedan najveći

Karl Sandberg

#40 [url]

Jan 10 13 12:30 PM

Dear Skulirana, áno užívali sme si .
I'd love spending time with my grandchildren, my family and my friends.

Kisses for my friends. Skulirana, Lila, BebaiMira, Alenzukan, Marko

U nás je takto:

Remove this ad

Quick Reply

bbcode help