Remove this ad

Lead

Apr 17 13 6:48 PM

Tags : :

Nastavljamo...

pozdrav
Remove this ad
Remove this ad

#2 [url]

Apr 18 13 3:26 PM

Re: Trač partija uz kavu i rahat lokum vol.4

Drago moje tračersko društvo, naravno da ćemo novu temu početi veselo, svi vi, a ja zajedno sa vama, kada dođete u ovaj naš tračerski kutak, koji mi je veoma drag, ostavljate za sobom svoje brige i obaveze, i svi se družimo i uživamo ovde.

Odmarao se čovek u vikendici pored ribnjaka, i čuje neki smeh… Kad je stigao do ribnjaka, vidi pet devojaka kako se kupaju gole. Devojke ga primetile pa otplivaju u dublji kraj ribnjaka i viču:
• Beži perverznjače, nećemo izaći dok si ti tu!
• Ma nisam ja došao da vas gledam, nego da nahranim krokodila…

[youtube]Cvi-FG_g95Y[/youtube]

Sve najlepše iz sunčanog BG, sve vas

Postoji mesto gde Ljubav počinje i mesto gde Ljubav prestaje - a Ljubav ne traži ništa

Karl Sandberg

#4 [url]

Apr 19 13 10:14 AM

Draga Jaja,
vrlo šarmantna izvedba sa saksafonom. Najljepša koju sam vidjela, hvala ti.

lijep pozdrav svima koji navraćaju

#5 [url]

Apr 19 13 5:30 PM

Kod mene u BG-u lep sunčan dan, naglo ozelenelo, travica porasla, maslačak, krajcarice, itd... uživancija jedna.

U saobraćajnoj nesreći dva automobila su potpuno slupana. Iz jednog izlazi nepovređen markantan, zgodan muskarac, a iz drugog, takođe nepovređena, lepa i zgodna mlada devojka.
Muskarac joj priđe ponevši neostećenu flašu vina iz automobila i reče:
-Ovo je Božja volja i naša sreća. Moramo se upoznati i nazdraviti za naše buduće prijateljstvo.
Žena ga pogleda i pomisli:
”Kako je samo lep”, uze flašu, nazdravi i potegne dobar gutljaj vina. Zatim vrati flašu muskarcu da i on nazdravi. On uzme flašu i zatvori je.
Žena ga upita:
-Zar vi nećete nazdraviti?
A muškarac će:
-Ne, ja ću sačekati policiju.

RECIKLAŽA
U Ljubljani na terasi jednog hotela, Srbijanac doručkuje parče hleba sa marmeladom. Dolazi do njega Janez i žvace žvakaću.
Pita njega Janez:
- Ali pa vi pojeste celo šnito hruha?
Srbijanac mu odgovori:
- Da.
Kaže Janez:
- Mi pa ne. Mi pojemo samo sredino in trdo koro bacimo v reciklažo.
Potem pa od tega napravimo dvopek in ga prodamo Srbijancima.
Nastavi Janez žvakati žvakaću i opet pita Srbijanca:
- Ali pa vi pojeste celo marmelado?
- Da.
- Mi pa ne. Mi pojemo samo tisto v marmeladi kaj je mehko, a koščice in koro bacimo v reciklažo.
Potem pa to recikliramo in prodamo Srbijancima.
Janez nastavi žvakati žvakaću, a Srbijanac njega pita:
- Da li se vi Slovenci seksujete?
- Se vedno da da. (I nastavi žvakati)
- I što radite s upotrebljenim prezervativima?
- Je kaj…? Jih pa bacimo.
- E vidiš, mi ih recikliramo, pa od njih napravimo žvakaće gume i prodamo ih Slovencima.

Puno pozdrava mom tračerskom društvu

Postoji mesto gde Ljubav počinje i mesto gde Ljubav prestaje - a Ljubav ne traži ništa

Karl Sandberg

#6 [url]

Apr 19 13 6:12 PM

Draga BebaiMira,
odvalila sam od smijeha na ove žvakaće.
Hvala ti
Sviđaju mi se jako i ovi plodovi mora

Lijepi pozdrav

#7 [url]

Apr 20 13 3:26 AM

Haha i meni u za oko zapali ti plodovi mora, bas mi krenula voda na usta, pa se setih i onog kita iz prosle teme...

#8 [url]

Apr 20 13 9:39 AM

Divno subotnje sunčano jutro, dragi moji odavno pratim divne kolumne crnogorske novinarke K.Milačić, pa prosudite

Proleće u meni i oko mene

Hladni i kišni dani su napokon otišli. Nečujno i neprimetno ušlo je proleće u moj grad. Nema više one tužne zimske tišine.

Kažu da je proleće najlepše godišnje doba, da budi život i donosi radost.Topli zraci prolećnog sunca probudili su uspavanu prirodu. Proleće me podseća na slikara koji svojim bojama oživljava sve što dotakne. Promenila su se polja, šume i parkovi. Ozelenelo je drveće i šarene se terase u mojoj ulici. Jedna stara trešnja u komšijinom dvorištu obukla je svoju novu haljinu od roze cvetića. Čuje se zujanje pčela i vesela ptičija pesma dok se vetrić poigrava sa zelenim listićima topola u dvorištu moje škole. Šepure se narcisi na pijačnim tezgama i plave ljubičice na gradskim bulevarima. Sve je drugačije, lepše i vedrije. Mirisi proleća poigravaju se u vazduhu. Dok se igram sa drugovima u parku osećam majsku svežinu i zov prirode na buđenje. Taj zov utiče i na mene, osećam potrebu da se stopim sa prirodom. Želim da ostanem napolju da udišem svež vazduh, slušam pesme što komponuje proleće i posmatram vedro nebo iznad sebe. Taj osećaj mi puni „baterije“.

Proleće je stiglo i sve se promenilo. Volim proleće u svom gradu.

Ognjen Mutavdžić

Prijatan i lep vikend celom tračerskom društvu

Karl Sandberg

#9 [url]

Apr 20 13 3:36 PM

Draga BebaiMira,
ne znam, kažeš da je kod vas proljeće, kod nas je ljeto. Većina ljudi nosi ljetnu odjeću već ujutro. Jučer je bilo 24 C popodne, a i danas je otprilike toliko.
Bilo mi je čudno jutros kad sam išla u dućan, prodaju se sadnice i cvijeće posvuda kao i obično kad dođe proljeće, a vani je jako toplo. U parku nam je lišće skoro napola izraslo. Sve u svemu u tri tjedna smo ušli iz zime u ljeto što nije neobično za Zagreb u posljednjim godinama.

Uvijek sam volila tratinčice, one prve izađu u gradu na livadama i onda znam da je zimi kraj.

šaljem vam puno lijepih pozdrava

#10 [url]

Apr 20 13 9:44 PM

Draga Skuli i kod mene je danas bilo jako toplo, pravi letnji dan. Fotografija tratinčica ili belih rada a ja ih još zovem i krajcarice (tako smo ih zvali kada smo bili klinci i živeli u N.Sadu) zaista me podseća na proleće. Sa ovim vremenom nema šale, iz zime ulećemo u leto, no i to je dobro.

Draga Antigona, stvarno si me podsetila na onog kita, ali šta je to, ipak je ovo virtuelno.

Draga Jaja šaljem ti puno toplih i sunčanih pozdrava iz Beograda

Za moje drage prijatelje Lilu, Alena i Marka puno sunčanih pozdrava!

[youtube]scDKt50KEf0[/youtube]

[youtube]bt0i8M1Ss6o[/youtube]

[youtube]n0P_qHzbm5Q[/youtube]

Uživajte u sutrašnjem danu ...

Karl Sandberg

Remove this ad

#11 [url]

Apr 21 13 1:37 AM

BebaiMira wrote:
Sa ovim vremenom nema šale, iz zime ulećemo u leto, no i to je dobro.

Draga Antigona, stvarno si me podsetila na onog kita, ali šta je to, ipak je ovo virtuelno.

Ne ljutim se ja ne brini. I sama sebe ovih dana podsecam na kita, ali sta da se radi, zima je trajala dugo...

Joj, ja bas to ne volim kad se uleti odmah iz zime u leto. Ja bih da ostane za uvek ova prolecna temperatura, jer vrucinu ne podnosim!

#12 [url]

Apr 21 13 10:06 AM

[quote]Antigona je napisao:Ne ljutim se ja ne brini. I sama sebe ovih dana podsecam na kita, ali sta da se radi, zima je trajala dugo...

Joj, ja bas to ne volim kad se uleti odmah iz zime u leto. Ja bih da ostane za uvek ova prolecna temperatura, jer vrucinu ne podnosim!

Isti slučaj je i samnom. Što se tiče kita, meni ne smeta ni zima a ni leto, volim da ručkam. A kada se razbesnim, onda se pridržavam nekog mog jelovnika, i ima uspeha.
A letne vrućine, za mene je to očajanje, pogotovu kada duva onaj topao vetar a zvizda upekne. Najlepše godišnje doba mi je proleće, avo, ali baš ono pravo, a volim i lepu jesen.

Danas kod nas u BG je Međunarodni beogradski maraton, vrlo lepa sportska manifestacija. Inače već je temperatura 24C.

Celo moje tračersko društvo pozdravljam i šaljem sunčane pozdrave iz Beograda.

Karl Sandberg

#13 [url]

Apr 21 13 11:14 AM

Zdravo dragi moji, bas sam uzivala u vasim postovima. Ja ovih dana ne znam kud ''udaram'' kako se to kod nas mahalski kaze. Uzivam u lijepom vremenu sa dragim ljudima, ali kod nas vec 2 dana najavljuju kisu, nadam se da je nece biti. Koliko vidim kod vas je toplije nego u Sa, trenutno je 18 stepeni i ne vjerujem da ce danas preci 20. Ljubim vas.

Evo nam ponovo beba u akciji

[youtube]pfxB5ut-KTs[/youtube]

" Odlazeći, čuvaš slobodu! Ostajući, čovjek trpi ili napada!
Ja se krećem u krug. Odlazim i vraćam se. Slobodan i vezan. I mislim. I čeznem.
I volim. "
Meša Selimović

#14 [url]

Apr 21 13 11:31 AM

lila wrote:
Zdravo dragi moji, bas sam uzivala u vasim postovima. Ja ovih dana ne znam kud ''udaram'' kako se to kod nas mahalski kaze. Uzivam u lijepom vremenu sa dragim ljudima, ali kod nas vec 2 dana najavljuju kisu, nadam se da je nece biti. Koliko vidim kod vas je toplije nego u Sa, trenutno je 18 stepeni i ne vjerujem da ce danas preci 20. Ljubim vas.

Draga Lila, puno sam se obradovala što si se javila, a i drago mi je da ti se dopadaju naši postovi. Samo ti draga "udaraj" i uživaj u lepom vremenu, jer tvoja mladost to zaslužuje, da budeš srećna, vesela, radosna i obasjana ovom prolećnom lepotom.
Evo kod mene u Bg je sada 24C, no stićiće i kod tebe ova toplota. Želim ti lepu i prijatnu ovu prolećnu nedelju.

Evo za tebe jedan

Karl Sandberg

#15 [url]

Apr 22 13 1:24 AM

Gledala sam danas prognozu, kazu da ce u BG u petak biti 29 stepei. O, ne... Ako krene tom uzlaznom linijom, ima pakao od vrucina da pocne vec u maju i da nas ubija mesecima onih 40+ kao prosle godine...

Lila, fenomenalna je ova reklama.

Saljem vam veliki poljubac!

#16 [url]

Apr 22 13 8:47 PM

Danas cijeli dan kisa, jeste da je ona prava romanticna, ali je vecinu dotukla, vjerovatno je nagla promjena vremena, pa sam cijeli dan bez imalo energije i poleta obavljala svakodnevne obaveze. Ali narednih dana opet odlicno vrijeme, bar tako najavljuju meteorolozi, a cetvrtak i petak prave ljetne temperature.

Saljem vam svima po jedan poljubac, a malu princezu ljubim od glave do pete

" Odlazeći, čuvaš slobodu! Ostajući, čovjek trpi ili napada!
Ja se krećem u krug. Odlazim i vraćam se. Slobodan i vezan. I mislim. I čeznem.
I volim. "
Meša Selimović

#17 [url]

Apr 23 13 3:08 PM

Za moje drago tračersko društvo, puno srdačnih pozdrava i

Karl Sandberg

#19 [url]

Apr 24 13 7:27 AM

Antigona, tu su oni, prate oni šta se ovde dešava, no možda je jedno malo zatišje, ali i javljaju se. Biće ovo i dalje lepo mesto za druženje, kao što je i uvek bilo.

Dragom tračerskom društvu puno sunčanih pozdrava i svakome posebno po jedan

Karl Sandberg

#20 [url]

Apr 24 13 11:59 AM

Alo, policija?
- Da, kako vam možemo pomoći?
- Prijavio bih susjeda Tomu,
skriva marihuanu u šupi!
- Poslaćemo patrolu. Sutradan policija dolazi kod Tome, pretresu cijelu šupu
s drvima, rascjepaju drva ne bi li našli marihuanu, ali ništa od toga….
Naveče zvoni telefon kod Tome:
- Zdravo Tomo, jel’ došla policija?
- Jesu, jesu, došli su i nacjepali drva!
- Ok. E sad je red na tebe da me prijaviš, treba da mi se prekopa vrt…

Dragi moji, mi smo vani. Uživamo u lijepom vremenu, onda se umorimo i lijepo spavamo. A vani je zanimljivije nego doma, doma smo već sve upoznali i istražili.

lijep pozdrav svima

Remove this ad

Quick Reply

bbcode help