Remove this ad

#21 [url]

Oct 7 13 7:20 PM

Re: Osvajač // Fatih vol. 1

Gledajući najave meni se učinilo da će biti malo drugačije. Ne mogu sa sigurnošću da tvrdim da će biti kao i VS, ali eto Antigona je odgledala, pa se zahvaljuje. Sigurno ću pogledati prvu epizodu. Vidim da se pojavljuju i neki glumci iz VS kao npr. Armin, ali sigurno se Bali beg neće pojaviti jer snima drugu seriju, koja nema nikakve veze sa istorijom.

Ono što sam videla da Fatihovog sina igra glumac koji je igrao u seriji koju gledam a to je "Kako vreme prolazi", jedna životna priča koja počinje sredinom XX veka i tu je igrao Hakana, meni se dopalo kako je glumio.

Marko hvala ti na prevodu, kao i uvek tačan, ekspeditivan i brz. Mislim da i ja neću gledati seriju, ali ću odgledati prvu epizodu.

Postoji mesto gde Ljubav počinje i mesto gde Ljubav prestaje - a Ljubav ne traži ništa

Karl Sandberg

Quote    Reply   
Remove this ad

#22 [url]

Oct 8 13 3:46 PM

Pozdrav svima od mene ( posle duzeg vremena ) . Gledacu i ovu seriju, na osnovu prve epizode deluje mi jako zanimljivo i bice veoma napeto . Ali nisam ukapirao ko je Mustafina majka? Da li neko moze da mi kaze? HVALA

Quote    Reply   

#23 [url]

Oct 8 13 6:55 PM

foxriverNP wrote:
Pozdrav svima od mene ( posle duzeg vremena ) . Gledacu i ovu seriju, na osnovu prve epizode deluje mi jako zanimljivo i bice veoma napeto . Ali nisam ukapirao ko je Mustafina majka? Da li neko moze da mi kaze? HVALA

Koliko sam ja ukapirala, ona nije dosla, jer se ne oseca dobro, nego je ostala u provinciji. Pomenuto je to u jednom momentu dok su jahali.

Quote    Reply   

#24 [url]

Oct 9 13 3:19 PM

U pravu si Antigona, ostala je u provinciji, a to si i potvrdila foxriverNP, eto da razume Pazaraci da zna o čemu se radi, a posle će mu biti mnogo jasnije.

Postoji mesto gde Ljubav počinje i mesto gde Ljubav prestaje - a Ljubav ne traži ništa

Karl Sandberg

Quote    Reply   

#26 [url]

Oct 9 13 5:35 PM

FoxriverNP, glumac koji glumi sultana Mehmeta je lep i markantan čovek, a glumac koji glumi sultana Sulejmana je simpatičan i ima harizmu. Mislim da svaki početak i nova lica koja se pojavljuju u nekoj seriji su interesantna. Uostalom videćeš kako će se odvijati ova serija Fatih-Osvajač, koja se takođe bavi istorijskim događajima, a da li će se pretvoritu u sapunicu, videćeš i sam. Ja je u svakom slučaju neću gledati. Dovoljno je što sam odgledala prvu epizodu, a tebi želim prijatno gledanje.

Karl Sandberg

Quote    Reply   

#27 [url]

Oct 9 13 6:36 PM

foxriverNP wrote:
Cini mi se da ovaj sultan Mehmet bolje glumi od Sulejmana. Ne znam sta vi mislite??

I meni se cini, posto Halit vise uopste ne glumi Sulejmana, nego statira! On je izvikan glumac i kao da veruje da vise ne mora da se trudi, dovoljno je da se pojavi. Plus sto vazi za nekog frajera, a meni uospte nije jasno zasto.

Ovaj sto glumi Mehmeda zaista deluje da glumi bolje (bar u ovoj prvoj epizodi), a ako nista drugo mnogo je dobar frajer!

Quote    Reply   

#30 [url]

Oct 10 13 10:47 AM

Kojim danima se emituje serija? Bas Mehmet ima bolje drzanje kao sultan a i izrazi lica su na mestu ( barem za sada ) . A i one njegove zene, hmmm, bice svasta u haremu

Quote    Reply   
Remove this ad

#31 [url]

Oct 10 13 2:14 PM

Veruj mi da ne znam kojim danima se emituje. Ja sam samo nasla na FB stranici link za epizodu sa prevodom i odgledala. Pitaj Marka.

A ako pocnu sa spletkama u haremu kao u MY, ja necu da gledam!

Quote    Reply   

#33 [url]

Oct 10 13 3:03 PM

FoxriverNP, najviše ćeš saznati na FB Sultanove Družbe, Osvaja-Fatih, evo već postoji i druga najava. Mislim da se emituje ponedeljkom u 20,00h, ali ti proveri. Tamo ćeš sve pročitati što te interesuje. Izašla ti je čak 2. epizoda bez prevoda. Ja sam toliko saznala. Srdačan pozdrav!

Karl Sandberg

Quote    Reply   

#34 [url]

Oct 10 13 3:24 PM

Želim samo da kažem da je Veličanstveno u prve dve sezone dok je pokojna Meral Okay pisala temeljno i lepo seriju, sa zadovoljstvom smo je gledali. Njenom smrću došao je novi scenarista, koji se nije snašao i koji nije toliko darovit, pa smo postali razočarani njime. No treba to prihvatiti sportski, jer nisu svi nadareni da pišu i prenose na gledalište ono što je najvažnije. Želim samo da Fatih bude mnogo bolji od Veličanstvenog stoljeća.

Karl Sandberg

Quote    Reply   

#36 [url]

Oct 10 13 11:19 PM

Nemam pojma, kad stigne - stigao je.
Eno, veceras je izasao Sulejman. Ipak i ti ljude sto prevode imaju dusu. Ne mogu po ceo dan da gledaju u hareme i raznorazne hatun i evnuhe.

Quote    Reply   
Add Reply

Quick Reply

bbcode help