Remove this ad

#21 [url]

Sep 13 13 12:55 AM

Re: Trač partija uz kavu i rahat lokum vol.6

BiM, mislim da Todoric jos nije kupio Mercator, ali uskoro ce. Nema to veze za Srbijom, nego sa njima, kad dogovore. A koliko je roba kvalitetna, to ti je Skuli objasnila.
A Maxi radi isto, prema tome, nema nama leka. Citam da DIS nesto pokusava da se probije vise na trzistu, ali ga opstruisu.
Da, Mercator jeste skuplji, ali kvalitetniji. U Srbiji tom lancu pripadaju i Roda marketi, jedan mi je u komsiluku, pa znam. Cesto uzimam neke stvari njihove robne marke, nisu uopste lose. Imaju neke fine rostiljske kobasice, ja bolje odavno nisam nasla.

Skuli, vidim i ovde na reklamama za Konzum te Strumfove, bas sam se pitala koja je to sad navlakusa. Ali kao sto rekoh, kad cujem onaj odvratni glas (u liku one zelene nakaze, koja se valjda zove Kodi), ja automatski iskljucim mozak!

Na vasu srecu kod vas postoje oni nemacki lanci, tipa Lidla, pa vam vade stvar sa cenama. Bar se ovde to tako predstavlja, da u zemlji u kojoj postoji Lidl se automatski snize mnoge cene. Trebalo bi da je tako, jer to jeste lanac koji igra na losiju uslugu, a nize cene, ali na nasem podrucju ni to ne mora da bude garancija.
Ovde je Lidl navodno poceo da kupuje zemljiste i ocekuje se njihovo otvaranje. Ali to se prica godinama, pa nista.
Ides li ti u te markete, kako je tamo? Znam kako to izgleda u drugim zemljama, nista specijalno. Imaju dosta tih njihovih marki, robu drze po kutijama, manje je rafova i nije bas nesto uredjeno.

Jeste da decki kasnije pocinju da pricaju (to su mi svi govorili), ali zato ranije prohodaju. A on nije ni jedno ni drugo.
Ja sam isto kasno prohodala, ali kazu da sam vec sa sest meseci pocela da brbljam (ista sam i danas, hehe...).

Naravno da treba da budes oprezna s jelom, ali mislim da ne treba slusati ni one tzv. "strucnjake", koji po svim novinama i netu daju neke savete. Da njih svi slusamo, deca bi nam nosila pelene do polaska u skolu (citala sam da se navodno u Engleskoj upravo to i desava). Ne smes joj odmah dati cvrstu hranu, ali probaj da umesto sto je izmiksujes da je iseckas. Pa sve krupnije i krupnije seckaj, da se navikava postepeno na cvrstinu i da ukapira da treba i da se zvace. Mozes da jos das krompir pire, a u njega naseckaj sitno neko meso i povrce. Ne mora sve da je izmiksovano. Probaj i sa jelima tipa graska i tako nesto kuvano. Tako sam ja navikavala mog sina. Gledala sam da sto vise stvari jede od onoga sto mi za nas spremamo. Mozes da joj dajes vocne jogurte, to deca jako vole, a to je hrana koju i odrasli jedu.
Ako neces odmah sladoled, probaj malo slaga. Verujem da bi sa novi drugarom Medom sve to u slat pojela!

Rekoh vec, moj sin nije koristio taj deciji sleng, odmah je ponavljao pravilno ono sto cuje. Pa-pa nikad nije govorio, odmah je presao na "zdravo" i "cao".

U TUrskoj je strasno, videla sam na TV. Onaj Erdogan se izgleda ne sali. Nema tu ni D od demokratije, kako god oni sebe nazivali.

Vicevi o drzavnim sluzbenicima su na nasu zalost potpuna realnost! Podseti me to sve na Micu - ubicu, divlji šalterski službenik (Nervozus shicanorum pauza), koju je otelotvorio Micko LJubicic (inace to je onaj lik koji imitira glasove politicara, najpoznatija je imitacija Tita i Milosevica). Koliko god bilo smesno, kad malo bolje razmislte svaki dan nam se desava.
Evo vam, pa odslusajte:

[youtube]9obrt1jD7xk[/youtube]

Remove this ad

#22 [url]

Sep 13 13 12:57 AM

A za laku noc, evo vam jedne divne pesme koju sam danas cula, pa se setih vas.

Moja omiljena Aleksandra Kovac:

[youtube]0U4BjDS_NyM[/youtube]

#23 [url]

Sep 13 13 1:27 AM

Evo za Skuli i malo neceg ruskog. Ovo je po meni jedan od najlepsih ljudi koji setaju ovom planetom, a jedan je od trenutno najboljih svetskih baritona.

[youtube]vv12vxWrd7A[/youtube]
(Hehe, jel ste primetili kako je ruzan dirigent?)

Evo jos:
[youtube]t5SlUmCdXf0[/youtube]
(Ovde primetite reakcije zena u publici!)

Evo ga u pesmi za koju mi mislimo da je nasa (kao i za mnoge druge stvari):
[youtube]RfXFjMnwBQo[/youtube]

I u jednoj od svojih najboljih uloga, Pikovoj dami:
[youtube]W8zKkvGB7Rw[/youtube]
(Koja ironija, kad ovakav lik mora da izgovara ovakve reci.)

Eto, nadam se da sam vas veceras ja lepo zabavila!

#24 [url]

Sep 13 13 1:48 PM

Dragi moji, ja sam vam u velikim stomatološkim zahvatima, pa se malo ređe javljam, ali moram da svratim u ovaj naš kutak. Glavno je da sve ide kako treba, da znate da sam pravi heroj, pa kada se sve završi, a to će dosta dugo trajati, jer je ovaj moj stomatolog jedan stručan i temeljan čovek, koji je posvećen pacijentu.

Vidim da ste bili svi vredni, nisam mogla da odgovorim na vaše teme o kojima ste pisali, ali kao uvek su vrlo interesantne.

Što se tiče Merkatora, pisalo je u novina da je u junu Agrokor iz Hrvatske, preuzeo većinski paket od 53,12 odsto akcija trgovinske komanije Merkator iz Slovenije. Ruska Zberbank je slovenačkom „Merkatoru“ dala 18 miliona evra vrednu garanciju u ime „Agrokora“ Ivice Todorića. To je iznos koji će Slovencima ostati ako ne dođe do konačne prodaje toj hrvatskoj kompaniji. Takav scenario je, međutim, praktično neizvodljiv, jer je već potpisan i sporazum o prenosu deonica nakon konačne prodaje. Još uvek se čeka na reprogramiranje „Merkatorovih“ kredita, što bi trebalo da se dogodi u oktobru, a u međuvremenu su iz „Merkatora“ poručili da su zadovoljni izdavanjem 6,6 miliona evra vrednih petomesečnih komercijalnih zapisa. (Deo teksta iz lista "Danas" objavljenog 01.08.2013. godine).

Vaša deca su divna, prvo o Antigoninom tinejdžeru, pa on je bio maji, i imao svoje slatke fore, što bi ovde rekli u Srbiji "ljubi ga majka". Što se tiče Skuline male Maji i ona je slatka, kako medeno kaže baki "bok"! A i meda je pravi hitić za nju, divno, divno!

Što se tiče političkog stanja u svetu, Sirija vodi građanski rat, i nerviraju me ovi Ameri, koji su glavni policajci u svetu, ne znam šta se tu Francuzi trpaju, no zna se uvek je kapital u pitanju.
U Egiptu je doneta odluka o produženju vanrednog stanja koja je juče stupila na snagu i važi za celu teritoriju Egipta. Više desetina hiljada Tunižana protestovalo je pre par dana u prestonici Tunisu tražeći ostavku islamističke koalicione vlade.
U Turskoj već treći dan narod se okuplja širom zemlje u znak protesta zbog ubistva mladića, a policija ga rasteruje gumenim mecima.
Sve ove vesti nisu ni malo ohrabrujuće, strašno je šta se događa, uostalom i svi mi znamo kako je nama bilo kada se raspala Jugoslavija. Svi smo bili žrtve moćnika (vladara iz senke) koji su želeli svoj nuklearni otpad da sruče na nedužan narod, i da zavladaju ovim delom Evrope, a stradao je nedužan narod. Ne mogu da shvatim te monstruozne zamisli, jer ja sam samo običan čovek koji će svakome pomoći i pružiti mu ruku prijateljstva i dobronamernosti.

Srdačan pozdrav za moje drage tračere!

Postoji mesto gde Ljubav počinje i mesto gde Ljubav prestaje - a Ljubav ne traži ništa

Karl Sandberg

#25 [url]

Sep 13 13 2:01 PM

Antigona, odličan si muziku postavila, baš sam uživala. Dobro je da si se i ti uključila, tako da znamo šta je tvoj fah.

Moram ti reći za "Micu ubicu" da je super, a Mićko Ljubičić je zaista to kao i uvek majstorski izveo.

Da, Aleksandra Kovač je odlična, vrhunska pevačica, ja je takođe obožavam.

Što se tiče Dmitrija Hvorostovskog (Дмитрий Александрович Хворостовский), bravo za postavku ovog svetskog baritona velikog talenta, zaista je vrlo lep čovek. Prvo me je duet oduševio, a i pesma Podmoskovske večeri, uvek popularna i predivno izvedena. Neću dalje analizirati, ali sve što je pevao, fantstično je, pravo uživanje!

Postoji mesto gde Ljubav počinje i mesto gde Ljubav prestaje - a Ljubav ne traži ništa

Karl Sandberg

#26 [url]

Sep 13 13 5:20 PM

E, drago mi je da vam se dopao moj izbor muzike. Eto, sinoc sam bas nesto bila nastrojena na tu stranu, pa podelih sa vama.

BiM, drzi se i to mora jednom da se zavrsi. Nadam se samo da nece mnogo da boli.

skulirana wrote:

Konzum polagano pada iz godine u godinu, ali on je svugdje, tih malih trgovina ima po sijeloj HR. To je bivši Unikonzum i on je to samo dobio , a bio je i u Yu najrašireniji trgovački lanac.

Upravo je tko isto i ovde sa Maxijem. Nekada (u komunisticko vreme) su postojala dva lanca prodavnica - Pekabeta i C market. Miskovic je na prevaru privatizovao oba lanca (ta privatizacija je predmet silnih istraga, ali nikako da se okoncaju) i ujedinio ih u Maxi. Tako da su sad sve one male prodavnice, kojih ima svuda po gradu Maxi. Kad je to prodato Belgijancima, oni su kupili nista drugo do monopol na tzistu.
(Kad god krene neka ovakva tema vidim koliko se sve iz Hrvatske preslikava.)
Tako da dolazim do zakljucka da je i komunizmu postojala veca konkurencija! Svuda po gradu smo imali dva lanca prodavnica, sad samo jedan.

Vidim iz ovog grafikona da je i ostalo isto kao i ovde, s tim sto vi imate vise lanaca. I ovde su svi drugi marketi ili na periferiji, ili u okviru trznih centara. Pa tako i Konzuma (IDEA) nema po centru, najblizi je cak u trznom centru "Usce". Mercator (Roda) postoji na vise mesta, ali opet ni prineti Maxiju. Postoji i grcki Vero, nas DiS, Univer, ali svi su na nivou statisticke greske.
Pricaju bajke o Lidlu, ali ja koliko sam shvatila market treba da otvore iza Borce, negde na zrenjaninskom putu. Tako da za sve te kupovine treba imati auto. A ove male, po gredu, najbolje zarade od penzionera, koji po vas celi dan obilaze prodavnice i akcije.
O Kauflandu i Sparu ovde nema ni pomena, ali koliko vidim ne pravi to neku razliku.

#27 [url]

Sep 13 13 10:48 PM

Skuli, mene izluđuje gužva, to sam primetila kada sam prvi put bila u Mađarskoj u njihovoj "Kori", beše to davno, a pošto sam išla sa prijateljicama, razdvojile smo se, pa svaka za svoje potrebe. Pošto mi se mnogo toga nije dopalo, pokupovala sam tek tako reda radi, sela u restoran, popila kafu, šetala se okolo, ali mi je bilo daleko da idem u Segedin. Vrlo često, kada sam boravila u mom Bečeju, odlazili smo nas nekoliko porodica u Segedin i divno se provodili, ali tada su bile one divne radnjice, restorančići, divan hotel "Tisa", poslastičarnice, nekoliko muzeja, pa nam je vreme vrlo brzo prolazilo. Zato i ne volim da idem u Delta City, koji mi je ogroman, mislim da sam bila samo dva puta, a da ne spominjem ostale, a to mi je sve blizu, zato što živim u Novom Beogradu.

I ja imam nekoliko prodavnica gde kupujem odeću i obuću, ne mogu u gužve a i znam šta nosim, glavno da je od prirodnog materijala.

Evo ja ću ispričati o mom sestriću, kada smo bili na moru odnosno u Dubrovniku. Imao je 4 godinice, sladak plavušan, dobar, veseo, razdragan. Nikada nisam volela da ronim, ne znam zašto, a on u kompletnoj dečijoj opremi za ronjenje stvori se iza mene pa me zagnjuri. Razumela sam ga i nisam se ljutila, jer je on bio malo dete, taman posla. Kaže on meni, hajde da se popnemo na toboganj, pa da se spustimo u bazen, ja šta ću hajde. Deca trče oko mene penju se stepenicama i spuštaju, cika, vriska, uživanje. Ja se nekako popnem (ali kada sam pogledala dole, meni frka, brzo se spustim, jer sam zaustavila prolaz, a inače se bojim visine) a moj Sale se smeje i pope se on i spusti dole u bazen bez problema.

I nećak a i Maji su bili napredna novorođenčad, i neka tako i ostane.

Kada je moja tetka rađala prvog sina, dosta nas je bilo na nedeljnom ručku, a nju spopadnu porođajni bolovi. Inače ona nije jela mnogo, ali kada su je spopali ti bolovi, ona otrči malo u spavaću sobu pa legne, malo jauče, pa se vrati u trpezariju uzme nekoliko kašika domaće supe, pa opet, jao, jao i tako dok nije više mogla da izdrži, a nije joj pukao vodenjak, teča je smesti u kola i u novosadsko porodilište. On se vratio za nekih sat i po, i dolazi srećan i nasmejan i reče sin. Stvarno ga je dosta brzo rodila, a i on je bio težak negde oko 4.300 gr i dugačak 53 cm. Svi smo bili presrećni, radovali se, smejali, a neko je i zaplakao od radosti.

Ti si mi dala dobru ideju, pričaću ja o deci koja vole mene a i ja njih naravno jako puno.

Vi se pripremate za sutrašnje slavlje, interesantno što ste povešali balone, pa to će za nju biti sigurno velika atrakcija. Želim da se sutra lepo provedete i uživate svi sa vašom slatkom malom plavom Maji. Srdačan pozdrav i

Moram da pozdravim moje drage tračere: Lilu, Antigonu, Jaju, Blumen, Marka i poželim prijatan i lep vikend.

Karl Sandberg

#28 [url]

Sep 13 13 11:09 PM

Karl Sandberg

#29 [url]

Sep 14 13 1:20 AM

Sto se kupovine tice, ja volim shopping, ali na specifican nacin. Mrzim guzvu i one rasprodaje, kad napisu da je sve na snizenju (a juce povecali cene, da bi ih danas snizili), pa se preg blagajnom otegne red, kao da dele dzabe.
Volim da setam i gledam izloge, pa kad mi se nesto svidi to bude na prvi pogled. Ne biram mnogo, jer znam tacno sta volim i sta mi lepo stoji. Ne kupujem mnogo i ne gomilam stvari, tako da ne cekam rasprodaje (osim kad se neto potrefi), nego kupujem odmah. Tako da ustvari ne provodim mnogo vremena u shoppingu, razgledam dok setam, bez obaveze. Obicno kad mi nesto treba, pa krenem da trazim, nikad ne nadjem. Nalazim stvari slucajno. U tim shopping centrima sam bila, ali kao to rekoh, kad idem namenski ne nadjem nista. A na ta mesta se samo i ide namenski.

Mada vidjam ljude kojima je glavni provod da odu u shopping mall! Mozete li verovati? Od toliko mesta po gradu, oni odu u setnju u Deltu i tamo sednu u kafic, ili restoran! Isto deci, glavni provod su igraonice i bioskopi u tim centrima, kao da ih nema na drugim mestima. Ma, ta mesta kao da su postala centri svih dogadjaja, a ne samo za kupovinu.

skulirana wrote:

Kad je moj nećak prerastao broj noge 40, morali smo prvi puta u dućan za odrsle. I tako odvezem ja njega u jedan shopig centar koji ima puno dućana s cipelama. Uđemo mi u jedan. On gleda čovjeka kako isprobava sandale. Kaže mi - "Meni se sve ovo gadi. Ja neću ništa probati. To svi s prljavim nogama isprobavaju, a ja da to kupim. Nema šanse!"

I tako, vratismo se mi u jedan dječji dućan koji ima komotnije brojeve i nađemo jedne u koje je utrpao nogicu. Zanimljivo, tamo je sve htio probati.

Poslije je rekao da on više neće nositi cipele, samo tenisice i čizme za zimu. Čizmu hoće probati jer se isprobava u čarapama. A sportski dućani sa tenisicama su mu fora. Nike je njegova marka.
I tako on nosi stopalice i tenisice ljeti. Sandale ne dolaze u obzir jer su prljave.

Inače, rodio se kao velika beba, 4250 g, 52 cm, imao je veliku nogicu, moja maza još nema nogicu s kakvom se on rodio.
Prve su mu cipelice bile broj 27.
Sad nosi 46.

Haha, ti meni kazes da pisem o mom sinu, a ti me uvek preduhitris pricama o sestricu! I u ovom slcaju je sve isto, sem sto je moj sin rodjen mesec dana ranije i imao je sveha 2900g, sto je jako brzo nadoknadio. Na prvoj kontroli kod doktora, imao je vec 4,5kg.
Poceo je sa brojem 26, a danas nosi 46, 47. Naravno samo patike i one zimske Timberland cizme, cipele ne uzima ni u razmatranje. (Nije mi jasno kako mu nije vruce leti? POkusavam da ga uplasim da ce dobiti gljivice, ali ne vredi...) Sandale je poslednji put obukao kad sam mu ja jedne kupila, bio je jos u mladjim razredima osnovne. Sad ih ne bi obukao ni u ludilu, to mu je smesno i kad na nekome vidi.

Najvise nosi Nike, ali provuce se tu i Adidas, posebno u zadnje vreme. Prodavnice sportske obuce su mu jedine u koje ulazi. Kad nekad setamo gradom zajedno (sto je sve redje), on me unapred upozori da ne ulazim u prodavnice. Kad ga bas zamolim da udjem da nesto vidim, on me ceka napolju, ili ode sam da razgleda patike po sportskim radnjama.

Najvise muku mucim kad ga vodim da kupimo nesto od garderobe sto se ne prodaje po sportskim radnjama. E, tad odem u neki shopping centar, jer tad idem namenski, a najveci je izbor tih stvari na jednom mestu. Udjemo mi tako u onaj New Yorker, Time Out, Pull and Bear (tu cesto kupujemo za njega), onda ga ja odvedem do mesta gde stoje pantalone, bermude, majice, duksevi i sl. On odabere model, ja onda trazim broj. Uzmemo par komada (jer ne sme vise od tri da se nosi u kabinu), onda on proba. Kad obuce pantalone, samo otvori vrata da mi pokaze da ja vidim kako mu stoji. Ako je siguran da je OK ni ne izlazi, samo mi vikne da uzima. Kad nesto ne odgovara, samo mi prebaci preko vrata, ja onda trcim po prodavnici da trazim veci/manji broj, a ono probano vracam (prodavacice nas gledaju k'o da smo ludaci). Ako nista od odnetog ne odgovara, onda idemo sve od pocetka i biramo nove modele, ili menjamo radnju. Ma, muka moja kad treba da udje u kabinu i proba stvari, to je najvise mrzi, a meni je muka najveca! Gornje delove jos i nekako, ali kad treba probati pantalone... e, to je kuluk najveci! kad najzad odabere, ja odem na kasu da placam dok se on oblaci, da sto pre izadjemo.

E, kad zavrsimo, onda ja odem u neku pafimeriju da smirim zivce (mirisem parfeme, to me smiruje), a on me ceka u nekom kaficu, ili ode da razgleda prodavnice patika, ili tehnike. Mada, moram da ga pohvalim, ode cesto i u knjizaru. Kad zavsim, javim mu se da pitam gde je, pa da se nadjemo. Tako sam ga par puta zatekla kako razgleda knjige, sto novoj generaciji i nije bas svojstveno.

Mislim da sam Marijom ipak neces imati toliko problema te vrte, ipak je devojcica, a one vise uzivaju u tim aktivnostima.

Eto, navele ste me vasim pricama da vam ispricam ove dogodovstine iz kupovine sa mojim sinom, pa vas ja udavih! Sad odoh da spavam. Vec ima muzike za laku noc, tako da cu ja drugi put!

#30 [url]

Sep 14 13 8:44 AM

Dragi moji želim svima vama predivan:

Karl Sandberg

Remove this ad

#31 [url]

Sep 14 13 1:09 PM

Polako stiže jesen, dragi moji, iako po kalendaru ima još nekih par dana. Pošto je vikend može i neka lepa poslastica, koju možda svi volite. Evo nešto od mene da vam bude prijatno popodne posle ručka.

Krempita sa pravim slatkim mileramom!!!

P r i j a t n o i uživajte !

Karl Sandberg

#32 [url]

Sep 14 13 3:26 PM

Za popodnevni odmor, dragi moji, ako volite Betovena ....

[youtube]Vkn2zppg6Qs[/youtube]

Karl Sandberg

#33 [url]

Sep 14 13 6:05 PM

odvtedy, ako som naletela na turecké seriály , s chorvátskym prekladom , nemám čas čítať. Sotva stihnem noviny .
Malej kráske Mariji želám peknú oslavu narodenín.

Antigona , podobné skúsenosti som mala aj ja s nákupmi pre syna

BiM výber hudby je výborný. Dúfam, že aj zuby si pri nej dajú povedať a netrápia Ťa toľko, lebo ináč pomôžem Ti im dať na "frak" .

Práve prišla dcéra s chlapcami , zatiaľ sa lúčim

Blumen, Lila , Marko, Alen

#34 [url]

Sep 14 13 6:10 PM

Hahahaha, zobralo mi to iba polovicu správy. V prvej čast som poďakovala SKULI za IL DIVO a napísala som , že albumy a knihy už nekupujem , lebo ma pomaly vytlačia z chalupy. Knihy už sme začali aj na povalu dávať. Radšej idem požičať do knižnice .

Ozvem sa neskôr

#35 [url]

Sep 14 13 6:41 PM

Draga Jaja, lepo je što si se javila, sigurno si završila sve svoje poslove. Što se tiče mojih zuba to je već malo komplikovanija stvar, moraće da traje malo duže. Sada trenutno vadim zdrave zube, jer se klate i ispadaju. Uradila sam snimanje cele vilice, tj. ortopan. Kod mene je bolest desni napredovala, tako da će tu biti i raznih pomagala, mostova, vizila, itd. Ja sam strpljiva, samo želim da mi sve to bude dobro urađeno, što će i biti. Inače sam od rane mladosti vodila računa o zubima, išla na redovne preglede, popravke, ali genetika ti je takva, od nje se ne može pobeći.
Mala plava Marija zajedno sa svojim roditeljima ima rođendansko slavlje. Sigurno će biti vrlo lepo i interesantno za nju. Samo će nam se Skuli umoriti, da sam bliže išla bih da joj pomognem oko raspremanja, kada gosti odu. No ona je jedna vrlo mlada spretna žena, pa će to rešiti.
Vidim da se i ti oslobađaš knjiga, i meni je to problem. Pošto živim u velikoj zgradi, imamo na zadnjem spratu ostavu, gde odlažem stvari, ali mi je knjiga žao. Inače ja najviše volim da pročitam knjigu, ali ovaj kompjuter je doneo toliko promena, ne mogu da čitam preko njega, jer sam ja stara garda. Videću šta ću uraditi, možda poklonim nekoj dečijoj ustanovi.
I ja ću se kasnije javiti, a sada ti šaljem puno srdačnih pozdrava i

Da, zaboravila sam, Antigona, gde si ti draga moja sugrađanko? Da li se možda odmaraš pod pokrivačem, baš je dosta zahladilo.

Drage moje tračere pozdravljam.

Karl Sandberg

#36 [url]

Sep 14 13 6:59 PM

BebaiMira wrote:

Da, zaboravila sam, Antigona, gde si ti draga moja sugrađanko? Da li se možda odmaraš pod pokrivačem, baš je dosta zahladilo.

Tu sam ja, tu sam!
Malo sam duze spavala, pa sam nesto lenja ceo dan. Bas je neko vreme za spavanje, ceo dan zevam.
Podseti me ti koliko i ja sve manje citam. Ranije sam bas bila veliki citac, a danas od ovog cokotala ne mogu da stignem. Evo, bas sam od onog mog starog druga u sredu uzela dve knjige, kaze on da su odlicne, ima da ih procitam sto pre. Obecavam!

Skuli ima slavlje! Oprosticemo joj danas ako nas zaobidje. Neka samo sve bude u redu za Mariju!

#37 [url]

Sep 14 13 10:12 PM

Antigona, pošto imam vremena, ja i dalje čitam. Zavisi kako sam raspoložena, nekada nešto lagano, a nekada i ozbiljniju literaturu. To mi pričinjava zadovoljstvo.

Karl Sandberg

#38 [url]

Sep 14 13 10:33 PM

Ovu damu koja nije više sa nama, oduvek sam obožavala. Šteta, ali je za sobom ostavila toliko predivnih pesama, pa ćemo se tako sećati .....

nezaboravne Whitney Houston

[youtube]3JWTaaS7LdU[/youtube]

[youtube]hg_D0IcjF28[/youtube]

[youtube]ipQ0fE0MRWQ[/youtube]

[youtube]7ONj6Mq0woE[/youtube]

[youtube]dVuI-13HSm8[/youtube]

[youtube]i0oRnyXxIrY[/youtube]

Karl Sandberg

#39 [url]

Sep 15 13 12:57 AM

BiM, hvala ti za Whitey, ona mi je jedna od omiljenijih. Ma, ti skoro uvek pogodis!

BebaiMira wrote:
Antigona, pošto imam vremena, ja i dalje čitam. Zavisi kako sam raspoložena, nekada nešto lagano, a nekada i ozbiljniju literaturu. To mi pričinjava zadovoljstvo.

Blago tebi! Ja tek kad se necega ugvatim vidim koliko propustam. Jednostavno nemam vremena. Zaista vremena se menjaju. I ranije sam imala nekog posla preko dana, ali bih citala uvece. Sad vreme provodim za ovim cokotalom. Na svu srecu TV retko gledam. Jos bi mi samo to falilo da skroz zatupim!

Nadam se da su se Skuli i Marija lepo provele i da ce nam se sutra pidruziti!

#40 [url]

Sep 15 13 12:11 PM

Antigona, verujem da su se Skuli i mala plava Maji sa svojima lepo provele, samo treba malo i da se odmore.

Evo nešto simpatično, za razbibrigu pred porodični nedeljni ručak:

Beba koja nevoli rodjendanske pesmice

[youtube]KIxbZqwpRm4[/youtube]

Velika ljubav
[youtube]srrHgqsJxQ8[/youtube]

Prijateljstvo

[youtube]csJYuGcjbfM[/youtube]

Karl Sandberg

Remove this ad

Quick Reply

bbcode help