Remove this ad

#41 [url]

Oct 23 13 3:15 PM

Re: Trač partija uz kavu i rahat lokum vol.7

BebaiMira wrote:

Antigona, što je bilo bilo je, ti si isto mlađa generacija i ne treba da se zamaramo šta je bilo i kako je bilo. Nego kako si ti, vidim da i dalje ležeš kasno, kako ti sin, i šta ti radiš.

Ma, ko se zamera? Ja samo pricam ono sto znam i sto sam cula, jer niko nema prave informacije. Istoricari tek sad otvaraju te arhive.

Hvala na pitanju, dobro sam. Malo umorna, imam jos dosta toga da obavim danas. Nego mi smeta ovo vreme, mnogo je toplo za kraj oktobra, a to nije nomalno. Evo i komarce sam opet videla!
Ja ne volim toplo vreme kad mu vreme nije, padne mi pitisak, pa nisam ni za sta.
Sin je dobro, dosao je iz skole, pa otisao na trening. Njemu se svidja ovo vreme, jedva je cekao da posle skole od na Adu.
No stvarno, gde su nam ostale? Za Skuli znam da je u gizvi, ali sta je sa ostalima?

Sad cu da popijem ovu tvoju kafu, da se malo rasvestim, valjda ce mi biti bolje!

Quote    Reply   
Remove this ad

#42 [url]

Oct 23 13 4:22 PM

Moje drahé priateľky a už som opäť doma, tak Vás srdečne zdravím. Doviezli sme aj chlapcov. Ich maminka príde dnes okolo 10 hod - večer. / pohreb bol dnes o 1 hod po obede / Prenocuje u nás , ráno vezie deti do školy a ona ide do roboty. V Bratislave bolo celkom dobre , učila som sa s chlapcami, hrali sme sa , chodili sme pešo do školy i zo školy - asi pol hodina cesty tam a tak isto naspäť - navarila som a také bežné roboty som robila. Teraz idem sa s nimi naučiť na zajtra a večer sa ozvem . / Ešte som neprečítala vaše správy ale určite ich prečítam, keď dám deti spať./ Zatiaľ

Quote    Reply   

#43 [url]

Oct 23 13 4:44 PM

Antigona, nisam ni mislila da se "zameramo" nego "zamaramo" tim pričama.
Eto, ti si dobro, ali umorno, smeta ti ovo oktobarsko pretoplo sunce. Isti je slučaj i samnom. Osećam se kao da mi šume vetrovi u glavi i sva sam ustreptala . Da, komaraca ima, opet su proradile razne spravice protiv njih, a ima i muva. Jutros sam jednu jurila po trpezariji, zuji kao luda, a ja čekala i dočekala, pa sam je tako tresnula, da nije ostalo ništa od nje. Neki dan kada sam kupovala grožđe, sjatilo se više osa, ja uzela grozd kad ona mene pecnu za mali prst na ruci, buknu prst, počeo da beli, srećom što sam odmah istisnula otrov, odjurila sam kući i stavljala led, pa mi je otok spao dosta brzo, a sada me taj ubod svrbi, da ne znam šta ću od češanja.
Tvoj sin trenira, čedo majkino, što je super za mladića, a što ide na Adu, vidim da ste porodično ljubitelji Ade, što je veoma lepo, za uživanje i naravno zdravo.
Ka volim i Savu i Dunav, a Savsko jezero mi je zaista nešto posebno.

Skuli, sigurno si došla umorna sa posla, a tebe čeka Maji, svoju dragu mamicu, a naravno tu je i tata, da ne zapostavim i njega kao roditelja. Kako baka i Maji funkcionišu kada nisi ti tu? Sigurno je dobro, jer si u jednom postu rekla da je baka za čistu 10.

E sada, moram da vas imenujem, nema nam naših dragih: Lile (ovo je baš za brigu što nam se ne javljaš), pa Jaje (znam da čuvaš unuke pa će se sigurno javiti), pa Blumen (izgleda da te nešto vrlo važno sprečava da se javiš, iako si nagovestila da možeš po nekada da se javiš), pa Ružice (nemoj da se ustručavaš, nego samo napred ovde u ovaj naš kutak), pa Marka (znam da si prezauzet, ali mogao bi bar sa par reči da nešto kažeš) i naravno Alena (ne znamšta se to desilo sa tobom, nikakvog glasa od tebe, već duže vremena, da li se možda ljutiš na tvoje sultanije, da li si prestao da gledaš ovu seriju, ali se barem javi u trač, a da se nisi odselio, što bi mi bilo jako žao).

[youtube]okvvHdzSs-Q[/youtube]

Srdačan pozdrav u ovo današnje predvečerje!

Postoji mesto gde Ljubav počinje i mesto gde Ljubav prestaje - a Ljubav ne traži ništa

Karl Sandberg

Quote    Reply   

#44 [url]

Oct 23 13 5:04 PM

Jaja, eto ti kao da si znala, ali si se ipak prva javila, a ja te spominjala Blago tvojim unicima sa tobom i tebi sa njima. Njihova mama ne mora da brine kada ti čuvaš Adamka i Andrejka, i učiš sa njima, i igraš se, vodiš ih u školu i sve što je potrebno. Ti si jedna brižna baka i majka, koja za sve ima vremena i koja uvek sve stigne da uradi za njih. Zato je lepo kada sebi napraviš predah pa otputuješ za svoju dušu, kao što si skoro bila u Andaluziji i na Tatrama.

Srdačan pozdrav i sve najbolje!

Postoji mesto gde Ljubav počinje i mesto gde Ljubav prestaje - a Ljubav ne traži ništa

Karl Sandberg

Quote    Reply   

#45 [url]

Oct 23 13 7:54 PM

BiM, te izvini sto sam lose procitala, vidis da mi se pomracilo pred ocima! Em sam danas imala guzvu, em ne mogu da podnesem ovu odvratnu toplotu!

Znas, ja nikad nisam uspela da ubijem muvu, pa sam vec digla ruke! Uopste niam ukapirala sistem. Moj sin zna, pa mi on obavlja posao kad je ti.

Na Adu ide, jer je tamo beslacki klub, tamo trenira. Danas je trcao krug oko Savskog jezera, a posle je veslao. Bas se umorio.

Jaja, vidim da si u guzvi. Procitaces ti, nemoj da zuris, mi necemo pobeci. Samo ti budi sa svojim unucima i pomozi, sad si im stvarno potrebna.

Evo, nesto sam vam nasla da popravimo raspolozenje:

Kucamo se posle!

Quote    Reply   

#46 [url]

Oct 23 13 9:56 PM

Antigona da ubijem muvu ne mogu ni ja da uhvatim, nego ima jedna plastična stvar koja se zovem peckalica ili muvolovac, a ovako izgleda:

.

Možeš je kupiti u svim radnjama koje prodaju plastiku. Samo sačekaj da muva negde malo miruje i tresni je, i nema više.

Da znaš da sam i ja danas jedva izdržala, išla sam kod zubara na probu, a onda da se nađem sa mojom dragom sekom. Bila sam dosta lagano obučena, ono sunce upržilo, baš neprijatno. Malo mi se zavrtelo u glavi, pa me oblio neki hladan znoj. E setim se ja, sigurno mi pao šećer, pa stavim malo čokolade u usta i popijem vode, i odmah mi je bilo bolje. Valjda naš organizam reaguje ovako na toplotu. Inače su se i mladi i stariji žalili da se ne osećaju dobro.

Lepo je što se tvoj sin bavi sportom, vidim da je to ozbiljno. Svaka čast istrčao je celu maršrutu oko Savskog jezera, pa onda veslao. Meni je veslanje jedan od najlepših sportova na vodi. To je dosta naporan ali zdrav sport. Koliko znam ima mnogo da se trenira u teretani, trčanje, poligonsko treniranje na ergometrima kao i obuka na vodi četvercima i ne znam šta već sve ima. Da li je on možda kadet? Ovo slučajno znam pošto se moj muž bavio veslanjem i to amaterski. Zaista ti divni mladi veslači me oduševljavaju kada gledam njihova takmičenja. Znači da je tvoj sin odabrao jedan prelep sport, a to ne može svako, nego neko ko zaista voli zdrav život, a to je veslanje. Svaka čast, imaš dobrog sina, kojim samo možeš da se ponosiš.

Ja neću pisati ovog puta viceve, pošto su ovi tvoji odlični, baš sam se nasmejala, pa bi sve ostalo bilo suvišno.

Pozdravljam vas sve.

Karl Sandberg

Quote    Reply   

#47 [url]

Oct 24 13 3:17 AM

BiM, imam u kuci jedno 20 tih mlatilica za muve, ali nekako nisam vesta u rukovanju. Secam se, moja baba ih je imala na svakom stolu, pa kad god ugleda neku muvu, samo je mlatne. Pokusavala je mene da nauci, ali nikako mi nije polazilo za rukom. Valjda nemam dovoljno brz refleks, da je mlatnem u delicu sekunde.

Vidim dobro te je muz informisao o veslanju, jer bas nije uobicajeno da neko zna mnogo o tome kod nas. Nije to neki izvikani sport, pa ljudi nemaju pojma. Posebno sto se od njega ne zaradjuje, onda nikoga i ne zanima. Ja te nazive camaca isto ne mogu da popamtim. Ima nesto skif, pa gig, pa cetverac... Ja ih samo razlikujem po broju sedista!
A prvo sto sam primetila, da su veslaci mnogo dobro gradjeni!
Da, zaista je mnogo lep sport, ali tezak. Nisam ni ja verovala, mislila sam da je to lako, tako sednes i veslas. Dobro, ja ne umem da veslam ni u gumenom camcu na plazi!
Pojma nisam imala koliko mora da se trenira i to vrlo tesko. To trcanje oko jezera 8 km je deo standardnog treninga, a nekad trce i po dva kruga. Posle ide teretana i sve ostalo sto si nabrojala. Zimi, kad ne mogu na vodu, samo imaju te "suve treninge". Meni se najvie dopada to, jer sve sto mogu, obavljaju napolju. Unutra su samo kad su na spravama i kad je lose vreme.

Zato se sa veslanjem pocinje tek kasnije, sa nekih 12 godina, jer vec mora da se ima snage. Ne kao ostali sportovi, sto deca vec pocinju da treniraju sa 5-6 godina. Ovde se zahteva da je dete vec donekle razvijeno.
Da, on je kadet jos uvek, u nedelju puni 17 godina.

Inace, veslanje mu nije padalo na pamet, desilo se sasvim slucajno. Njega su u skoli uvek jurili treneri kosarke i odbojke, jer je visok. A i to su sportovi sa najvecom reklamom i deca najvise privlace.
I tako, moj sin poce da trenira kosarku! Bila je to jedna smesna epizoda, kasnije smo ukapirali da njemu uopste sportovi sa loptom ne leze. Nije se snalazio u svemu tome. Ono, kad mu zapadne da daje slobodna bacanja, odradi on to dosta dobro, ali kad treba da se razvije igra, pa da nekome dobaci loptu, napad, odbrana,... e, to nikako nije uspevao. Jednostavno nema tu dozu drskosti koja je potrebna za sportove sa loptom.

Tako je on vec digao ruke i mislio da nije sportski tip, kad jednog dana, bio je sesti razred, dodjose skauti iz Veslackog kluba Partizan da vrbuju decu. Doneli su i onaj ergometar (spravu sto simulira veslanje na suvom). Odabrali su njih nekoliko (valjda koji su odgovarali po gradji) i testirali ih. Njima dvojici su rekli da se jave u klub ako su zainteresovani. Kad se vratio kuci ispricao mi je to, rekao kako mu se mnogo dopalo da vuce "ono" i otisli smo da vidimo kako je. Tad je poceo i evo ide i dan danas. Voli da ide tamo, da trenira, lepo se druze, imaju i svoj klub gde posle sede. Treneri su vrlo fini, lepo brinu o njima.

Udavih te ja!
Nego, kako tvoji zubi, dokle si stigla? Kad vidim koliko ti to traje, uhvati me jeza i ne da mi se da pocnem...

Super ti je ovo za Evropsku uniju, nego tom ko je pisao, potkrala se greska! Kaze da "jede kao Madjar", a Madjarska je u EU.
Kad procitah ovo da "psuje kao Srbin", pade mi na pamet nesto sto sam svojevremeno cula. A to je da Madjari navodno imaju jos gore psovke od nas, sto je stvarno za ne verovati! Da neko moze da sroci nesto odvratnije i gnusnije od nase psovke, to je onda stvarno fenomen! Mozda je zaista istina, ja pojma nemam, ne razumem madjarski.

Ja necu da postujem viceve, nego nesto na sta sam sinoc slucajno naletela. Radi se o jednom blogu, koji pise Finkinja, koja je izgleda udata u Srbiji. Ima tu svacega: od opisa njihovog obrazovnog sistema, koji je najbolji na svetu, zdravstvenog sistema, zivota, navika, mentaliteta, pa do nekih sistnih saveta za one koji bi da putuju u Finsku. Meni se mnogo dopalo, pa ce mozda i vama.

Evo:
http://mojafinska.blogspot.com/

Laku noc!

Quote    Reply   

#48 [url]

Oct 24 13 4:00 PM

Antigona, nisi me ni jednog trenutka udavila, a pogotovu kada pričaš o tvom sinu i njegovom izboru sporta. Moje je mišljenje da sva deca koja u ranom detinjstvu odaberu sport koji vole budu dobri ljudi. Istina je da sam pored muža zavolela ovaj predivan sport na vodi. Zamisli, ja se jako bojim vode, naročito onih brzih reka, ali je on donekle uspeo da razbije moj strah. Svi mladi koji zavole veslanje kao sportsku disciplinu, su mnogo dobri, pažljivi, druželjubivi, veseli. Mislim da ih voda smiruje i opušta i da je to jedna njihova velika ljubav. Zaista se divim tebi, koja si uspela da usmeriš tvog sina na ono što voli i u čemu je dobar. To je za njega prava stvar, pogotovu što je to zaista zdrav sport a i telo se vrlo lepo oblikuje i razvija. Sigurno će biti zgodan mladić.
Ja sam inače odrasla na ravničarskim rekama i nikako nisam htela da idem na splavarenje Tarom, to je za mene bilo toliko strašno, ali kada sam prvi put bila, tu su bili ljudi koji su brinuli o nama, a naravno i moj muž, tako da sam videla da to ništa nije strašno nego je jedno veliko uživanje. I tako nastavljamo godinama da idemo na splavarenje ne samo na reku Taru, nego i na druge reke.

Danas sam bila na trećoj probi za vizil (parcijalnu protezu) i mostove. Nadam se da će i to uskoro da bude gotovo, mislim da nisu puste želje, jer ovaj moj zubar to temeljno radi, pa se nadam da će sve biti dobro. Kada završim sa tim onda će da pukne top na Kališu a vas sve vodim u jedan virtuelni provod.

Pošto imam veze sa Vojvodinom, sigurno znam, a i ti to znaš da su mađarske psovke ružnije od naših i to ne mogu da napišem ovde. Ja kada sam čula prevod njihovih psovki, onda sam rekla da su naše psovke ništa.

Ovaj tekst za Finsku je odličan, toliko toga sam saznala i mnogo mi se dopalo. Inače ja volim da čitam takvu vrstu tekstova, volim a upoznajem ljude iz drugih zemalja.

Ti si jutros opet legla kasno, kako izdržavaš, vidim da samo subotom ili nedeljom malo duže odspavaš. Ne znam da li sam ja spavalica, ali ni kao mlada nisam mogla dugo da ostanem, a pogotovu kada sam išla na posao. Jeste lepo iskoristiti svaki trenutak u životu, ali treba malo i sebe sačuvati. Moraš malo kada se vratiš sa posla da se odmoriš, jer vidim da ne izdržavaš ovu toplotu.

Skuli, to sam i pomislila da ti nećeš ubiti muvu nego je isterati. Mene naročito nerviraju kada onoliko zuje, inače me u kući zovu muvolovac, jer ih ne podnosim. Stanujem na drugom spratu, ali opet one dozuje.

Naravno da si se uhodala na poslu i da samostalno radiš, ti si jedna pametna i vredna ženskica, ma ko može tako, nego samo ti.

Odslušala sam pesmu i odgledala ovaj umetnički par, uživala sam, taman za popodneno raspoloženje. Divno je. Inače jako volim da gledam umetnički ples a naravno flamenco je nešto što mogu uvek do iznemoglosti da slušam.

Tvoj nećak je takođe jedan pametan mladi čovek, koji voli sport. Lepo je što se bavi sportom, a kada teta kaže da se popunio i oblikovao svoje telo, verujem da je tako, i to će ga samo oplemeniti. Ne može svako da se bavi sportom.

Vidim da mala plava voli da bude sa svojom bakom. Njih dve su tandem kada si ti na poslu, a i ti si se uhodala u zaposlenički ritam, pa ne moraš puno da brineš za tvoju pavu. Mogu da mislim kako je slatka kada priča pa još klima svojom glavicom. Lepa lutka - Mišo dobaj. Mislim da će Miša sutra doći kod mene, i odmah će da pita za Maji, jer to čini i kada razgovaramo telefonom, a za Krteka mu nisam ništa rekla. On toliko zna da se obraduje, da je to nešto neverovatno.

Vicevi su ti super, ne znam koji je bolji od kojeg, ali mi Kuna ispala fenomenalna - da je lav , pa kako da i ne RIKNE lav, na tigra i antilopu. .

Srdačan pozdrav za sve vas!

Karl Sandberg

Quote    Reply   

#49 [url]

Oct 24 13 7:29 PM

Ja sam dana bas umorna, da vam ne mogu opisati! I same ste videle kad sam sinoc legla, a danas posle posla sam isla na milion nekih mesta, da obavim razne stvari, ova vrucina me jos smlatila povrh svega. Bas mi ne prija ovakovo vreme, a i neka me alergija spopala, sva sam otecena. Pravo da vam kazem, jedva cekam da zahladi, da temperatura bude u skladu sa godisnjim dobom.

Skuli, vicevi su fenomenalni, posebno onaj: Dolar i Evro vs Kuna! A i muzika. Umetnicko klizanje sam kao klinka obozavala i asocira me na detinjstvo, kad sam zeljno iscekivala razna prvenstva i moju omiljenu komentatorku - Milku Babovic (stariji ce se setiti ko je ona). Danas vise nemam volje da gledam, jer nema nje, a ja klizanje povezujem sa njom i bez njenog glasa nema smeka. Secam se onoga kad bi kometarisala: dvostruki tulup, trostruki aksl itd...

Ima u klubu gde moj sin trenira nekoliko devojcica, ali ja kad ih vidim kako izgledaju, znam da devojcicu nikad ne bih poslala na taj sport! Bas kao sto kazes, imaju presiroka ramena, sve su u mislicima, plus su im sake kao lopate. Mislim da kad bi me neka od njih osamarila onolikom sakom, pala bih mrtva na licu mesta!

I ja pistam muve da izadju same, ne mogu da ih jurim po kuci!

Znala sam da ce se Maji navici. Sve je to normalno. Brbljivica jedna mala... Ali takve u devojcice. I bolje to je takva.

BiM, zaista u velaci dobri momci! Primetila sam da su vrlo miroljubivi i dobrocudni.
Ja se ne bojim vode, sta vise - obozavam je! Preko leta hvatam svaki trenutak da odem do Ade i da plivam. U stanju sam da preplivam po 7-8 km na dan, kad imam vremena. Niko ne veruje da mogu toliko, ali merili su mi oni spasioci, jer ni sami nisu verovali.
Isla bih ja i preko zime na bazen, iako bazene bas ne volim, jer su mi nekako ograniceni. Ali me mrzi da susim kosu, a pod onu kapu ne bih mogla da strpam sve. Tako da cim otopli, ja sam na Adi, cim imam vremena, a vikendom sigurno.
Ali na splavarenja nikad nisam isla. Niko iz moje okoline se time ne bavi, pa mi eto nikad nisam dosla na tu ideju.

Eto, ti si mi potvrdila da su madjarske psovke odvratne. Mogu samo zamisliti na sta lice, ako su gore od nasih!

Zelim ti da najzad zavrsis s tim zubima, stvarno je vec dosadno! Kad zavrsis, posluzi nas nekim od onih kolaca, koje ovde cesto postavljas. I sve to uz jedan veeeliki osmeh, da vidimo zubalo!

Drago mi je da ti se dopao blog o Finskoj! Ja nisam sve procitala, ima tu dosta toga, pa cu da nastavim kad stigem.

Quote    Reply   

#50 [url]

Oct 25 13 2:14 AM

Skuli, moj sin je ravnomerno rastao, pa zato se nije iskrivio. Nije od onih tipova koji izrastu pola metra za kratko vreme, kao tvoj necak. Od pocetka skole je bio u par najvisih u razredu.
A ima drugova koji si bili za glavu nizi od njega, a sad su visi i to izrasli za jedno leto. I takvi se stvarno krive, ako to ne kontrolisu. Citala sam da je to posledica toga sto valjda kosti rastu brze nego sto se misici formiraju, pa muskulatura ne stize to da isprati i da drzi kosti.

Ma, nisam ti ni ja neki sportki tip, sto mi je danas krivo! Da sam se na vreme bavila sportom, mnogo bih bolje izgledala sad i ne bih imala problema sa kilazom, sa kojom se patim celog zivota. A mozda bih bila i olimpijski prvak u plivanju, hehe... Mada, to za kilazu ne mora da znaci, ali bih bar imala neke navike da vezbam. Ovako se ne mogu naterati nikako! Nekad krenem na vezbe, pa mi dosadi, pa opet kazem sebi da cu od ponedeljka.

Vodu i plivanje jednostavno volim. Volim da provodim vreme u vodi, makar samo lezala na povrsini, prija mi. A izdrzljiva sam, pa onda to koristim da plivam. Kad uhvatim tempo uopste se ne umaram. Isto kao kad hodam, mogu koliko hoces. Ali da potrcim... e, to ne mogu ni 10 metara!

Da, zaista je danas pretoplo, ali nije u Beogradu bas bilo 28. Kazu da je u Loznici izmereno cak 31! Ej, na kraju oktobra tolika temperatura! To stvarno nije normalno. Plus sto je pre par nedelja bilo toliko hladno, da smo svi oblacili kapute. To je ono kad smo BiM i ja kukale kako nema grejanja. Pa sad nazad u kratke rukave. Mislim da srcani bolesnici kolabiraju, a ludacima treba dupla doza lekova!

Meni isto prija vise zima nego leto. Kad je plus 40, mislim da bih najradije iz koze iskocila, a kad je zima, obucem se koliko mi treba i bude toplo. Napolju se smrznem, u kuci se zagrejem i sve je OK.
Da, to sto ti deluje da je vazduh zimi cist je varka, jer se leti prosto teze dise, cini se kao da je vazduha uopste nema. Ali zimi je vazduh zagadjeniji u gradovima zbog topalna i dima, samo se cini da se lakse dise, jer se oseti.
U Beogradu cesto duva kosava, a taj vetar zovu cistacem vazduha. Jeste da ume da bude neprijatna, kad jako dune drvece cupa i ljude obara, ali jako dobro procisti vazduh.

Odoh sad da legnem, a ni Sulju nisam stigla da pogledam.
Nista, ostaje mi za sutra, sad stvarno nisam u stanju. A mom sinu je rodjendan u nedelju, pa tesko da cu uspeti da se naspavam za vikend, jer ce biti spremanja. Nece on da slavi u kuci, rekao je da ce da vodi drustvo na picu i kolace, ali ce nam doci rodbina, tako da ce opet biti posla.

Saljem poljubac Maji, pa se kucamo sutra.

Laku noc!

Quote    Reply   
Remove this ad

#51 [url]

Oct 25 13 6:07 PM

Skuli, znaci li to da je i tvoj necak skorpija?
Ako jeste, jasno mi je zasto je tezak karakter.

Devojcice rastu brze i brze sazrevaju. Ja sam ovoliko narasla do 15. godine, pole toga ni makac. Isto mi se broj cipela od tad nije menjao.

Joj, mene ubi ovo vreme! Vise ne znam sta da obucem, uzas! Sva sam natekla u licu, izgledam kao da sam na heroinu.

Quote    Reply   

#52 [url]

Oct 25 13 6:10 PM

Moje drahé priateľky, ja som bola taká ustatá, ako už dávno nie. Ale teraz je už dobre. Podarilo sa mi prečítať Vaše zaujímavosti a popočúvať ľúbivú hudbu ktorú ste sem dali , potešila som sa krásnymi obrázkami a dobre som sa nasmiala na Vašich vtipoch.
Skuli som veľmi rada , že Tvoja princeznička a babka sa ľúbia je to úžasný pocit a Ty si určite v práci spokojná lebo vieš, že Maji je dobre.
Antigona šport je najmä pre chlapcov veľmi dobrá aktivita a je predpoklad, že sa nedostane do zlej partie ale rozvíja svoje schopnosti.Má cieľ niečo dokázať, vie sa podriadiť svojim kamarátom, ale aj sám za seba rozhodovať . Želám mu veľa zdravia a vytrvalosti.

BiM ......... pre každý jeden zub ,aby Ťa už toľko netrápili.

Pozz Lile, Ružici, Blumen, Markovi, Alenovi a ostatným, ktorý sem prídu

Quote    Reply   

#53 [url]

Oct 25 13 6:31 PM

Jaja, cuvaj se. Odmori se malo, znam da si s preforsirala zadnjih dana.
Id i ti malo se bavi nekom rekreacijom, opusti se. etaj pored neke reke, to odlicno pomaze.

Quote    Reply   

#54 [url]

Oct 25 13 6:32 PM

Draga Jaja, naša baka voli svoje dvije unuke, kao i ti svoje unuke i unučicu. Dobra nam je baka, Maji je lijepo s njom. Baka nam je u snazi i zdrava i kaže mi da joj nije ni malo teško biti s Maji. Tebi želim da se što prije odmoriš, nije ti bilo lako ovih dana.

Quote    Reply   

#58 [url]

Oct 25 13 6:57 PM

Jaja, divne su ti slike sa Tatri!

Skuli, na tu skorpijonsku bodlju sam mislila! To bas nije tako naivno, niti prijatno.

Quote    Reply   

#59 [url]

Oct 25 13 7:08 PM

Veľmi sa mi páčil tento emblém v priestoroch kaviarničky na Lomnickom štíte , že VEĽVYSLANECTVO SLNKA PRE CELÚ PLANÉTU ZEM

Quote    Reply   

#60 [url]

Oct 25 13 7:24 PM

PIJEMÉÉÉÉ / my sme oproti - veď bola zima - 6 °/

Quote    Reply   
Remove this ad
Add Reply

Quick Reply

bbcode help