Remove this ad

#21 [url]

Feb 9 14 4:29 PM

Re: Muhteşem Yüzyıl / Veličanstveno stoljeće vol. 15

Marku i Sultanovoj družbi na novoj 122. epizodi.

I dalje sa velikim zadovoljstvom pratim sva događanja u seriji !!!

Srdačan pozdrav!

Postoji mesto gde Ljubav počinje i mesto gde Ljubav prestaje - a Ljubav ne traži ništa

Karl Sandberg

Quote    Reply   
Remove this ad

#23 [url]

Feb 20 14 1:00 PM

Sa malim zakažnjenjem zahvaljujem se Marku i na 123. epizodi. Srdačan pozdrav!!!

Postoji mesto gde Ljubav počinje i mesto gde Ljubav prestaje - a Ljubav ne traži ništa

Karl Sandberg

Quote    Reply   

#25 [url]

Feb 22 14 11:41 AM

Marko, ti i kao i uvek brzi i nesebični u prevođenju i postavljanju 124. epizode, šta mogu da kažem nego jedno najveće . Svima vama želim sve najlepše i mnogo uspeha u životu i radu!

Karl Sandberg

Quote    Reply   

#27 [url]

Mar 2 14 1:19 PM

Marku i na najavi Kurta Sejita, kao i 125. epizodi Veličanstvenog stoljeća.

Karl Sandberg

Quote    Reply   

#28 [url]

Mar 8 14 12:40 PM

Marko, tebi i se zahvaljujem na prevodu 1. epizode "Kurt Sejit i Šura", kao i postavljenim najavama 2. epizode. Zaista se najbolji, najbrži i uvek nas obradujete svojom revnošću.

Karl Sandberg

Quote    Reply   

#29 [url]

Mar 8 14 7:13 PM

Zahvaljujem na prevodu 126. epizode. Divni ste!

A sinoć sam pogledala i prvu epizidu ove nove serije Kurt i Šura i izgleda da obećava. Nastaviću da je gledam, a vama se zahvaljujem što ste nam to omogućili.

Quote    Reply   

#30 [url]

Mar 9 14 10:57 AM

Sultanovoj družbi na 126. epizodi naše serije Veličanstveno.

Marko, tebi izražavam posebnu zahvalnost na bajkovitoj seriji Sejit i Šura. Uživala sam u svemu, počev od glume, naravno moja miljenica je Farah, koja je fantastična a i Kivanč je odličan, kao i svi ostali glumci. Scenario je odličan, kostimografija takođe, prelepi delovi St. Peterburga, dočarali su mi vreme početak XX veka. Naročito mi se dopada muzika koju piše Tojgar Isikli, koji je sa svojom muzikom majstorski uklopio poznate ruske kompozitore Čajkovskog i Šostakoviča. Još jednom

Karl Sandberg

Quote    Reply   
Remove this ad

#31 [url]

Mar 15 14 9:34 PM

Hvala Marku i Družini za 127. epizodu!
A ona druga serija deluje da je još bolja. Super odluka da nam je prikažete.

Quote    Reply   

#32 [url]

Mar 17 14 9:24 AM

Sultanovoj Družbi na 127. epizodi. Što se tiče Kurta i Šure, strpljivo očekujem 2. epizodu, i verujem u vaše obećanje da će te je prevoditi, pošto nastavljam divno druženje sa izvrsnom ekipom Sultanove Družbe. Svima vama želim sve najbolje u životu i radu.

Karl Sandberg

Quote    Reply   

#33 [url]

Mar 20 14 3:52 PM

Marko,kao našeg admina, htela bih da te zamolim za odgovor, iako znam da si u velikoj gužbi, pa ako ponekada svratiš ovde, da znam da li da očekujem prevod prelepe serije "Kurt Sejit i Šura". Bila bih ti zahvalna za odgovor. .

Karl Sandberg

Quote    Reply   

#34 [url]

Mar 22 14 4:39 PM

Marko, hvala za prevod 2. epizode "Kurt Sejit i Šura". Vidim da ste se dosta namučili, da vas je puno učestvovalo u prevodu i postavljanju. Zahvaljujem se i Viki timu, jer ste zajedničkim snagama uspeli u prevođenju i postavljanju ove predivne serije. Ja sam ipak bila dosledna sebi i čekala da sve postavi . Nekako sam navikla na ovaj naš predivni tim, koji maksimalno radi i trudi se da svojim obožavaocima pruži samo nama znano zadovoljstvo. Jedno najveće svima vama!

Karl Sandberg

Quote    Reply   

#35 [url]

Mar 22 14 7:33 PM

I ja se zahvaljujem na 128. epizodi, a posebno na novoj epizodi Kurta i Šure. Kao što reče BiM, ono je mnogo zahtevan posao, te se stoga još više divim vašem strpljenju. Ali serija je divna.

Hvala još jednom na svemu!

Quote    Reply   

#36 [url]

Mar 23 14 11:16 AM

za 128. epizodu našeg "Veličanstvenog" - Beba-Miloje-Sulja i Marko /obrada: Zeka /lektura: Ante. Zaista se trudite maksimalno, što me veseli kad god dođem na FB stranicu Sultanove Družbe i vidim vaše nove predloge i postavke. Srdačan pozdrav

Mojoj dragoj prijateljici i sugrađanki Antigoni šaljem puno, puno pozdrava i poljubaca
.

Karl Sandberg

Quote    Reply   

#37 [url]

Mar 29 14 6:54 PM

BiM, pozdravljam i ja tebe! Nadam se da si dobro.

A Družini želim da zahvalim na obe serija kojima su nas danas obradovali. Neću moći da se odlučim koju ću prvu da gledam!

Quote    Reply   

#38 [url]

Mar 30 14 8:30 AM

Antigona , dobro sam, kako si ti? .

Našem vrednom timu, koji je pokazao da je zaista nenadmašan, veliko poštovanje i zahvalnost za obe prelepe serije. Srdačan pozdrav za sve vas i do neba.

Karl Sandberg

Quote    Reply   

#40 [url]

Apr 5 14 6:33 PM

Najmanje što mogu da uradim je da se zahvalim. Prstom ne mrdam, a mogu da gledam.

I danas vam zahvaljujem na 130. epizodi, a sve sam nestrpljivija da vidim i sledeću epizodu Kurta i Šure. Baš sam se navukla, mnogo je lepa serija.

Pišu po drugim forumima da se ne drži knjige. Ja nisam čitala, pa sudim po seriji. Ne znam, ali je možda tako i bolje, bar za sad, jer bi nam pokvarilo utisak. Kažu da je u knjizi Sejit mnogo gadan čovek. No svakako, ako izađe, pročitaću je.

Budite mi pozdravljeni i još jedno veliko

Quote    Reply   
Remove this ad
Add Reply

Quick Reply

bbcode help