Remove this ad

#41 [url]

Apr 6 14 10:24 PM

Re: Muhteşem Yüzyıl / Veličanstveno stoljeće vol. 15

Na ovom našem mogu da se zahvalim za sav trud i sve serije koje radite i postavljate. Naravno da mi je na prvom mestu Veličanstveno. Ova prelepa serija Sejit i Šura me je oduševila, i naravno da je pratim i zaista sam prezadovoljna sa njom.

Zahvaliti se to je najmanje što mogu da kažem, zaista ste odličan tim u celom Regionu.

Što se tiče knjige, i ja sam čitajući na nekim forumima saznala da će možda prva prevedena knjiga Sejit i Šure biti u Hrvatskoj, a za ostale ne znam. Mislim da je ovako bolje, jer smo u neizvesnosti, i evo već 4. epizodu sa velikim zadovoljstvom pratim.

Srdačan pozdrav i .

Postoji mesto gde Ljubav počinje i mesto gde Ljubav prestaje - a Ljubav ne traži ništa

Karl Sandberg

Quote    Reply   
Remove this ad

#43 [url]

Apr 12 14 8:48 PM

Za našeg dragog Marka, i moju Antigonu, da se setimo naših prelepih dana provedenih ovde, jedna prelepa Tarkanova pesma. Naravno da se odnosi i na sve koji svrate na .

[youtube]FQRCrKmN-dA[/youtube]

Ne pitaj,srce moje

Pre nego što
upoznaš i saznaš sebe,
prihvati svoje srce.
''Voli me kasnije'' rekla mi je.
Svi mi smo usamljeni na ovom putu,
u ovoj igri zvanoj život.
''Voli sebe,onda voli mene'' rekla mi je.

Nemoj se ljutiti.
Ne čini to,moje srce,ne lomi se.
Postoji razlog za sve.
Ne traži nikog da kriviš.
Ne pitaj.
Ne pitaj,moje srce,ne pitaj.
Duboko iznutra,već to znaš.
Ne postoji gubitnik u ljubavi.
Sakriven,bezopasan u suzama koje su me umrljale;
Tih sam tvom opravdanom odlasku.
Rekla mi je ''Mi smo usamljeni ovako,
U ovoj igri zvanoj život.''
Ne dozvoli da ljubav bude zarobljenik vremena.

Nemoj se ljutiti.
Postoji razlog za sve.
Ne pitaj.

Nemoj se ljutiti.
Postoji razlog za sve.
Ne pitaj.

Postoji mesto gde Ljubav počinje i mesto gde Ljubav prestaje - a Ljubav ne traži ništa

Karl Sandberg

Quote    Reply   

#45 [url]

Apr 14 14 4:05 PM

Zaista ste odlični kao Sultanova družba u prevodu: Mia, Marko, Dragica, Marija, Beba-Miloje-Sulja, u obradi Zeka, u lekturi Alen. Na FB odlične Družbe, saznala sam kada će biti sve gore pomenuto, i sve je ispoštovano a jako me je obradovalo za 131. epizodu, kao i uvek, zahvaljujem se. Divan ste tim koji prevazilazi sve teškoće. vam dragi moji i šaljem vam jedan veliki srdačan pozdrav.

Karl Sandberg

Quote    Reply   

#46 [url]

Apr 16 14 3:19 PM

Draga Sultanova Družbo, obožavam vaše prevode Veličanstvenog, iako je naznačeno da ćete posle Sulejmana prevoditi ovu novu seriju, ali kada sam saznala da seriju "Kurt Seyit i Sura" sa obaveštenjem:

"OBAVIJEST:

Zbog manjka prevoditelja, Družba odustaje od prevođenja ove serije, no seriju nastavlja prevoditi ekipa sa stranice Movtex tako da ćete zahvaljujući njima danas gledati petu, a sutra šestu epizodu.!!"

Malo sam se razočarala, jer je predivna Družba vrlo ozbiljno obećavala prevođenje ove nove serije. U svakom slučaju, hvala vam do sada što ste ulagali velike napore, i naravno hvala ekipi Movtex, koja će nam ubuduće redovno prenositi ovu predivnu seriju.

Srdačan pozdrav za moju Sultanovu družbu kao i za ekipu Movtex.

Budite mi srećni i zadovoljni, samo napred, jer je ovo ipak jedan veliki izazov i ogromna odgovornost.

Osoba koja vam želi sve najbolje i uživa u ovoj našoj zajedničkoj , bezgranično .

Karl Sandberg

Quote    Reply   

#47 [url]

Apr 19 14 4:23 PM

Bim, lepo su napisali da predvođenje Kurta i Šure preuzima Movtex. Ja sam se registrovala na sajtu i gledala poslednje dve epizode. Nikakvih problema nije bilo. Ne vidim čemu nezadovoljhstvo? Bolje neka se prevodi što više i razmenjuje, nego da dve ekipe rade istu seriju.

A Sultanovoj družbi zahvaljujem na prevodu 132. epizode Sulejmana! Vi ste stvarno jedan fenomenalan tim!

Quote    Reply   

#48 [url]

Apr 19 14 8:13 PM

Draga Antigona, sve sam ja to pročitala i navela u mom postu. Nisam ja nezadovoljna, ali sam naučila da naša Sultanova družba radi besprkorno i na vreme, jer tolike godine gledam Sulejmana i zaista nikada nisam imala nikakvu primedbu. Baš naprotiv, to će vrednoj Družbi olakšati njihov kompletan rad. Meni je ostala navika, od kada nema nikoga osim nas dve da se javi ovde na da redovno svratim na FB Družbe i uvek imam tačna obaveštenja šta se dešava. Srdačan pozdrav draga Antigona .

Naravno da se najiskrenije zahvaljujem Sultanovoj družbi na 132. epizodi Veličanstvenog, pošto ste svi vi koji učestvujete u timskom radu Veličanstveni.

Karl Sandberg

Quote    Reply   
Remove this ad

#50 [url]

Apr 26 14 6:13 PM

Hvala za 133. epizodu, zaista ste najbolji!!! Srdačan pozdrav.

Antigona i ja tebe od sveg srca .

Karl Sandberg

Quote    Reply   

#52 [url]

May 6 14 9:31 AM

Odgledah i otpratih odlazak Hurem Sultanije, hvala Marku i na 134. epizodi. Srdačan pozdrav za sve vas i još jednom najveće .

Karl Sandberg

Quote    Reply   

#53 [url]

May 8 14 3:05 PM

Pozdrav svima,

Ja ne mogu da vjerujem sta se ovdje desava. Neko me je pozvao na forum, i ja sam taman pomislila da je poceo opet da radi normalno, a vidi ovde kao na groblju. Pa ovaj se forum oformio kada je bilo najteze, a sada se odustaje. Ja sam pokusavala da saznam jos prije o cemu se radi i gdje su nestali oni divni ljudi s formuma.

Nemam nista protiv MOVTEX znam ih vec nekoliko godina, ali oni koliko znam (nisam dugo bila na njihovom sajtu) naplacuju svoje usluge. Ne znam da li je jos tako. Ali ne razumem zasto ovaj forum ne nastavi sa radom, nego se ide na MOvtex opet nesto slicno kao u politici.

Marko o cemu se radi. Pa nekada je ovaj formum radio odlicno

Veliki pozdrav svima

Quote    Reply   

#54 [url]

May 8 14 3:18 PM

Vidim da se svi zahvaljuju na prevodu serije, ali niko vise ne komentarise sadrzaj sto je bilo uobicajeno, ja zelim da kazem da je sve isto kao i danas. Borba za vlast, lazi, prevare, ubistva, nista se nije promenilo i danas je tako. Ovo na sve lici ali nikakone na veliku ljubav izmedju Sulejmana i Hurem. Ona je velika manipulatorka i samo joj je vazno da vlada kao i svim sadasnjim prvim damama. Na ovoj planeti kroz celu istoriju postoji samo borba za vlast i novac. I mislim da smo jos uvek u robovlasnickom drustvu samo mi imamo privid da to nismo.

Quote    Reply   

#55 [url]

May 10 14 7:16 PM

hvala vam za 135. epizodu!

Lepsa, ja na Movtexu gledam Kurta i Šuru i to ne naplaćuju, samo moraš da se registruješ na sajtu.
Možda naplaćuju neke druge serije, ali to ne znam.

Quote    Reply   
Remove this ad
Add Reply

Quick Reply

bbcode help